Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fenékproblémák? Kicsi, és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenékproblémák? Kicsi, és a jobboldala hosszúkásabb, mintha lógna . Segítség?! 15/L

Figyelt kérdés
Szóval elkezdtem guggolást csinálni, és azt a gyakorlatot amiken négykézláb a lábat kell oldalra emelgetni. Bal oldalt már kezd alakja lenni a fenekemnek, de jobb oldalt hosszúkás, és az a kis ív alul is olyan mintha lógna. Szóval nem telt, hanem laposabb. Ez azért van, mert enyhe gerincferdülésem van, és a jobb oldal kicsit lentebb van. Fog változni? Mit tegyek? arra a oldalra 2x annyit tornázzak? Előre is köszi 25/L
2011. márc. 20. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy a gerincferdülésed miatt van. De lehet, hogy csak optikai csalódás: amikor "kitekeredsz", hogy megnézd, eltorzul kicsit a tested.
2011. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
általában a fényképezőgép időzítőjével szoktam lefotózni hátulról, és miután megnéztem egyből ki is törlöm. épp ezért: D
2011. márc. 20. 10:38
 3/6 Neji ***** válasza:
Te ezt nézed?lol nagyon unatkozol te is...
2011. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Baj, hogy odafigyelek a külsőmre?: D
2011. márc. 20. 13:18
 5/6 Funktasztikus ***** válasza:
az nem baj ha ügyel magadra..de ilyen hülyeségeket ne kérdezd márxD
2011. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nekem is voltak problémáim a fenekemmel, barátom mondta, hogy guggolásokat csináljak, elkezdtem én is csinálni, de kiderült, hogy a bal fenekem laposabb mint a jobb. Elmentünk több orvoshoz ahol elmondták, hogy popó herpeszem van és ettől furcsa az én fenekem. Azóta a barátom kitalált egy homeopátiás módszert:

Mivel ő pékként dolgozik néha hazahoz egy lapátot, és azzal veri a fenekemet.


27/L

2011. márc. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!