Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl a 4. randin, de még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl a 4. randin, de még nem közeledett felém. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Se egy kézfogás, vagy csók, mintha szimpla barátként találkoztunk volna.... Mindketten 25 évesek vagyunk. Ennyire félénk lenne, vagy mégse akar semmit?
2011. márc. 19. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ugyanebben a szituban vagyok, és én se tudok ezzel mit kezdeni.. jó, h feltetted a kérdést..
2011. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az a baj szerintem,hogy még az alapvető ,,kémia" sincs meg,tehát a vonzalom,akár testileg,akár lelkileg,hiszen ha ez meglenne,már minimum egy csók elcsattant volna.Elvégre felnőtt emberek vagytok,a félénkség csak egy kifogás.
2011. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Furcsa.Általában már az 1.-nél csók szokott lenni.Hogy miért fogalmam sincs.Nekem is új.Ha fiú akkor nagyon de nagyon félénk, ha lány akkor pedig nemtudom :D
2011. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
neeem, én pl. sose csókolózok az 1. randin.. az el is ijesztene, hiszen még nem is ismerjuk egymast.. de a sokadik utan már.. hm.. :S
2011. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt azért odairhatnád hogy te a fiú vagy a lány vagy. Egyenlőre csak feltételezem hogy a lány.. szóval, ha egy pasi elmegy veled még 4ik randira is akkor igen is akar valamit, ez tény.

Sok pasi azért nem kezdeményez mert eldöntötték, hogy "ez a lány ennél értékesebb", nem akarják elvesziteni, ajtóstól rontani a házba, értsd ahogy neked egyszerübb.

Ebben az esetben légy bátrabb, ez nem fogja a renomédat csökkenteni, sőt... nyugodtan kezdeményezz, az első csók után már gördülékenyebb lesz a dolog.

2011. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
utolsó, kééérlek, legyen igazad :) mármint h többre becsül, mint h lerohanjon..
2011. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány....
2011. márc. 19. 19:11
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

5dik vagyok újra...


Szóval, figyeljetek csajok, csak kis logikát vigyetek bele. Már 4ik randi (és még lesz) szerintetek mi a fenének tökölne ezzel ha nem akar semmit. Nem a fenét nem akar, ráadásul mint pasi mindig ugyanazt (szexet).

Most ez igy csúnyán hangzik, de ez az élet rendje és ez nem jelenti azt hogy ez a dolog úgyond csúnya is. Szexen kívül akarhat még sok minden mást is, komoly kapcsolatot, szeretetet, megfelelni need, utodot, stb, stb.


De egy tény, ha a pasi még a sokadik randin is ott van akkor akar téged, ha nem kezdeményez annak csak az egyszerü oka van hogy nála ez a tisztelet jele, szóval ha sokadik randi és nem ép akkor lépjetek ti bátran, nem fogtok fenékre ülni, a pasi nem fog ellenkezni, ebben biztosak lehettek.

2011. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is félénk, vagy csak nem akarja elsietni a dolgokat, esetleg elrontani. Nem tudja biztosan mit akar tőled, és te mit akarsz tőle. Beszéld meg vele, az a legegyszerűbb, ő biztosan tudja a választ:)
2011. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Te miért nem csókolod meg búcsúzáskor?

25 évesen már simán megteheted.

De ha nem mered, akkor csak kezdd el átölelni (húzd óvatosan magad felé). Szerintem rögtön kapcsolni fog.


Inkább az lehet, hogy utána nem akar majd elengedni :-)

2011. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!