Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó pasi?

Figyelt kérdés

1-től 10-ig lehet értékelni a képen látható srácot, de ha van valami vélemény róla, azt is várom. Kort, nemet!


[url] [link]


2011. márc. 19. 13:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

13:12


A hajaval meg nincs is olyan nagy baj szerintem, de a tobbiben igazat adok. :) Nem is ertekelnem inkabb. :D

22L

2011. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%

Zsúrpubi, plázak.urvákkal :D

Akinek bármelyik is szimpatikus, magára vessen :D

2011. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
43%
Most képzeljük el ugyanezt a srácot lányok nélkül, rögtön alig kapna 4-5 pontot. De így hogy a képen ugyanennyi nő rajongja körbe, már egyből megnő a pontszám. Most cáfoljatok meg, de nem így van?
2011. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Thurston ***** válasza:
90%

13:21


Jó logika szvsz. De ehhez nem kéne az is, hogy legalább viszonylag jólkinéző csajok vegyék körbe?

2011. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon nem az én világom, így sajna 1.

Szolizott, szőrtelen, bájgúnár kinézetű.

21/L

2011. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Thurston, a jobboldali fekete hajú lány egész helyes, bár lehet csak nekem tűnik annak, de legalább nem tapad úgy a fickóra, viszont lehet hogy leszbi, mert nézd hol a keze, bár az lehet a közelebb húzódás miatt is hogy jól benne legyen a képen. Na szóval nekem ő bejön, mert legalább nem olyan mint a szívószálas csaj a bal oldalt, na az a repedtsarkú kategória.
2011. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Thurston ***** válasza:
Ja, a jobboldali tényleg egész helyes lehetne más környezetben.
2011. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Csongor? Muha...
2011. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az a pár csaj jön be,mivel pasi vagyok,aki meg leplázaku*rv*ázza őket az gondolkodjon el,hogyha az ágyába feküdne mondjuk a kis szőke nem érné megd_gni,mert egyből lövés lenne


23F

2011. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
93%

A melegek általában jó nőkkel veszik körül magukat, hogy ne legyen "feltűnő"....

Sztem borzalmas meleg kisugárzása van, vagy ha nem meleg, akkor ,metroszexuális... Ha egy pasi túlságosan sokat ad magára és túl sokáig van a fürdőben attól egy nő "becsömöl" előbb vagy utóbb...Sztem 2-eske... Kb. 28-30 éves lehet, és odáig meg vissza van magáért...ami szintén visszataszító.. Nem kellene.. :)


L/26

2011. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!