Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csóknál kicsit összekoccant a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csóknál kicsit összekoccant a fogunk. Nagyon gáz? :S 15/L

Figyelt kérdés
Nekem ezvolt az első és nagyonjóvolt:) Csak az h összekoccant a fogunk.. :S
2011. márc. 19. 11:02
 1/8 Norb66 ***** válasza:
100%
Mivel a fogatok ott van 1 centire az ajkaitoktól, ezért nemhiszem. Az lenne a furcsa ha nem tudna összekoccanni ^^ Meg aztán, így van egy élményed amire 10 év múlva is mosolyogva fogsz emlékezni :)
2011. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mienk is összekoccant, pedig mi 21 évesen ismerkedtünk össze, és csak nevettünk az egészen :D

Ráadásul mi szemüvegben is voltunk, csoda hogy nem értek össze :-)

2011. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
amikor összekoccant akkor nem nevettünk se semmi hanem ment tovább.. aztán picit beleharaptam a szájába:P azután is folytattuk.. akkor szerintetek nemérdekelte?
2011. márc. 19. 11:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell ezt is tanulni, ne aggódjál, és ne parázz!

:D

2011. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg nem hiszem h érdekelte,nálunk is előfordult már vagy nevettünk egyet, vagy egy bocsi ,és ment tovább ,szóval előferül az ilyen:P:P
2011. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 IQnindzsa ***** válasza:

Amíg nem törik ki addig semmi gáz! :)

Mosolyogni kell ezen. Nem aggódni. :)

2011. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is volt ilyen szerintem nagyon aranyos dolog mi is mosolyogtunk rajta és én azóta is megmosolygom ha eszembe jut :D

egy kis személyes emlék....:)

2011. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gáznak nem gáz...

Miért az gáz, hogy barátnőm eltépte a pólómat, ahogy rámrontott? :-D Pedig nem volt olcsó... de az az este húúúú :D

2011. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!