Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy héven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy héven láttatok egy siró lányt, odamentetek vigasztalni, és lett belőle valami?

Figyelt kérdés
?
2011. márc. 17. 23:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már, hogy "nem bírtam ki hazáig", bár nem sokszor. Legutóbb kb 2 hónapja, akkor minden összejött rendesen a családban is, a kapcsolatomnak vége lett, suli sem volt fényes. Este kaptam egy utolsó rúgást, aminek következtében akaratomon kívül sírni kezdtem, és nem tudtam mit csinálni, hiába mondogattam magamnak, hogy álljak le, nem tudtam! :) Jól kisírtam magam a parton, ahol senki nem lát, majd elsétáltam a buszmegállóba és hazajöttem. A buszon már nem sírtam, vagy is könnybe lábadt a szemem csomószor, de igyekeztem elfojtani. Láttam hogy páran furán nézek rám (elvégre 20 éves vagyok, és itt bömbölök mindjárt mint egy kisgyerek), de őszintén szólva nem esett volna jól, ha odajön valaki kérdezősködni, hogy mi történt... Ritkán vannak ilyen kirohanásaim, így szerintem abszolút nem biztos, hogy egy lány aki nyilvános helyen sír egy bögő masina, és mindent ezzel akar elérni. Én utálom ha sírni látnak, olykor még sem sikerül elrejtenem a könnyeimet. Az is lehet hogy valami számára fontos embert veszített el, vagy bármi... inkább csak hagyni kell ilyenkor az embert "kibontakozni" és nem bámulni! :)
2011. márc. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Én láttam a metrón egy síró lányt, neki egy annyi gesztust mutattam, hogy fel a fejjel, mosolyogj. Mindezt egy szó nélkül és leszálltam a metróról.

Kíváncsi vagyok ez, hogy esne nektek?

2011. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól függ ez miben nyilvánul meg
2011. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
haszonlesés..
2011. márc. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!