Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni "rendes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni "rendes" lányokkal?

Figyelt kérdés
Semmi testi hibám nincs, mindenki azt mondja, hogy jóképű vagyok, de nem volt még egy barátnőm se (na jó, oviba 2:D) És nem tudom, hogy miért. Az összes suttyó részeges divatmajom meg falja a nőket. Ez hogyan van??? Hol találok rendes, értelmes lányokat? Nem merek az utcán csak úgy leszólítani valakit. :( Nincs nagy önbizalmam. De néha olyan jól esne egy ölelés és egy kis szeretet...18/f
2011. márc. 17. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
járj olyan helyekre ahol ezek a "rendes" lányok lehetnek :D
2011. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
buszon
2011. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Korábban rossz véleményről voltam az utcán/BKV-n való leszólításokról de mára be kell, hogy lássam nem rossz dolog és vannak normális emberek is.)...csak úgy kell közeledni, hogy a lány a normális kategóriába soroljon majd be.


Amúgy vannak igényes pubok, koncertek ahol szerintem lehet ismerkedni.


L/19

2011. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én találtam olyan helyet, ahová normális lányok (is) járnak. De arra fel kell készülnöd, hogy először nem fogod jól érezni magad egyedül egy idegen helyen. És elsőre senkit nem mersz majd leszólítani. De lehet, hogy a lány fog beszélgetést kezdeményezni...
2011. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de ha találok valakit, aki szimpatikus, hogy megyek oda hozzá? "Szia, szép a szemed" ? nem hiszem, hogy sok jó kezdődhet így :(
2011. márc. 18. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. :-)

Már tudod, hogy nem kell kezdeni. :-)

Ebben is rutint kell szerezni. Azt kell megértened, hogy nem a világ legszebb nőjét kell megtalálnod, hanem egy kedves, érdekes lányt. Tehát, aki egy kicsit is szimpi, azzal érdemes beszélgetni. Lehet, hogy az egyénisége megfog. Könnyebb is kezdeni, ha nem vagy megőrülve az első pillanattól.

2011. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pont így gondolom én is. de félek, hogy elutasít. az meg olyan sz@r érzés :S
2011. márc. 18. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Tiéd a választás. Ülsz otthon, biztonságban és senki nem utasít el. De nem is lesz senkid.

Vagy elfogadod a játékszabályokat és ismerkedsz.

Én is jártam úgy, hogy 2 perc alatt kiderült, otthon várja a férje. De ha nem beszélek vele...

Ha megfelelő helyen keresel, akkor a legtöbb lány partner lesz a beszélgetésben. Mindenhol van egy-két HP, de ilyen az élet.

Még sosem kezdtem azzal, hogy szép a szemed... Az őszinte és spontán improvizációban hiszek. Még ha néha rosszul is sül el. :-)

2011. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!