Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudnék csinálni (nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni (nagyon hiányzik)?

Figyelt kérdés

3 napig nem látom, már most úgy érzem belehalok.

Nem vagyunk együtt, de szeretem :$


2011. márc. 17. 17:08
1 2
 1/12 Panda Péter ***** válasza:
úristen HÁROM NAP??? én sem tudom hogy fogod kibírni ez rettentően hosszú időt. szerintem aludd át az egész három napot, és akkor észre se fogod venni, hogy husss, hogy elrepült.
2011. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

tudom milyen érzés, én is voltam így (nem vagyunk együtt)

próbáltam elfoglalni magam

2011. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Irigyellek a problémáidért.
2011. márc. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja persze aludni, mikor szombaton is suli :$
2011. márc. 17. 17:18
 5/12 Panda Péter ***** válasza:

hát ezt el sem hiszem, hogy még SULI IS van??? mostmár nem is tudom kellően szavakba önteni, hogy mennyire sajnállak és együtt érzek veled.

a viccet félretéve, természetesen mindannyian örülönk annak, hogy ilyen szerelmes vagy, de ne csodálkozz, ha néhányunknál kiveri a biztosítékot, hogy ilyesmik miatt keseregsz itt, mikor lehet hogy nekünk ennél egy fokkal nagyobb gondjaink vannak. szóval gondolkozz el szépen, és találj valami elfoglaltságot, amivel lekötötd magad, mondjuk tanulj.

2011. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3 nap?????????????????????????????

egy világ omlott össze bennem :(

2011. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 habibi ***** válasza:
szent Isten, 3 hosszú nap! atyaég! ebbe bele fogsz pusztulni!!! nem cserélnél velem? nekem hónapokat kell kibírnom a szerelmem nélkül, mégis élek!
2011. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Cserélj velem, távkapcsolatom van, két 1 hétig tartó tali között 6 hónap telik minimum, mert közel 3500 km választ el minket, mégis élünk mind a ketten. Szedd össze magad, ne sajnáltassad magad, légy nő vagy férfi, attól függ, hogy milyen nemű vagy. 29N
2011. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
énis szeretek valakit, de szerencsére az osztálytársam. hidd el rosszabb volt látnom azt, amikor az egyik legjobb barátnőddel smárol, mint hogy te 3 napig nem látod :S éld már túl ezt a pár napot, fel a fejjel!
2011. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nekem is osztálytársam, és ezért nehéz, hogy máskor mindennap látom most pedig, több napig nem láthatom :$
2011. márc. 19. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!