Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek? Hogyan?

Figyelt kérdés

Másfél éve szerelmes vagyok egy srácba.Sosem mertem kezdeményezni,mert nincs elég önbizalmam hozzá.Volt barátom ennek ellenére,de úgy érzem csak vele lehetek boldog. :(

Merjek kezdeményezni?Hogyan csináljam?Megtaláltam facebook-n de nem merem bejelölni.Normális válaszokat kérek.


18/L


2011. márc. 17. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
és neki van bnője? mert ha nicns hajrá
2011. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs kapcsolatban.
2011. márc. 17. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát, személyesen, és hagyj neki esélyt hogy kezdeményezzen, esetleg utalgathatsz rá hogy magányos vagy, stb..
2011. márc. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok vele találkozni minden nap,mert nem egy városba lakunk,de úgy néz ki idén ott fogok dolgozni ahol Ő.
2011. márc. 17. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
ha ott dolgozol akkor meg csak annyit kell mondanod hogy szia! aztán beszélgetnetek mindig amikor találkoztok. onnantól hogyha érdekeled akkor menni fog.
2011. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek. megy a zöld.*
2011. márc. 17. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!