Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon fontos. Miért lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos. Miért lett ennyire.!?

Figyelt kérdés

Van egy haverom,akivel smároltam. Amikor smároltunk,megkérdeztem hogy tetszem neki,vagy csak simán rájött a smárolhatnék? Azt mondta hogy is-is. Mikor megkérdeztem mióta tetszem neki,azt mondta hogy nem tudom. Amikor elköszöntünk,akkor csak annyit mondott majd még beszélünk. Azóta se msnen,se máshol nem írt rám,én írtam rá tegnap,az elején olyan hűvös volt. Ja,azt tudni kell hogy nekem pár napja van barátom,aki szépen kiis fejezi hogy mennyire szeret,akár facebookon,akár máshol. És mondtam a srácnak,hogy a barátomra egy csaj rá akart mászni,és félek hogy bekavar vagy valami,de a barátom elhajtotta,ő meg már rögtön jött azzal,hogy:"Hogyha még az elején betudnak kavarni az már rég rossz.." Most neki az fáj hogy nekem van valakim? Nemis írt rám a srác,meg semmi,nemis keresett,csak mondom mikor tegnap ráírtam,akkor hűvös volt egy kicsit velem,utána meg már aranyos.

17L


2011. márc. 17. 09:37
 1/6 anonim válasza:
ez a kavarás.
2011. márc. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor smároltunk,amikor én még szingli voltam.
2011. márc. 17. 09:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy ezt a kérdést szerintem már olvastam itt :)


Másodszor, van neked fogalmad, mit jelent a szingli? Mert úgy látom nincs.


Amúgy meg nem értelek igazából. Tehát, foglaljuk össze:


1. Smárolsz valakivel, akiről azt sem tudod, hogy tetszel-e neki.

2. A csávó megkapta, amit akar, és otthagyott. Te ezt nem érted, de legyen.

3. Te ezután, hogy mással csókolóztál, rá két napra bepasiztál. (Régóta lángoló szenvedély kiteljesedése lehet...)

4. Majd a srácnak, akit lecsókoltál, mesélted, hogy az azóta (tehát kb 4 napja összeszedett pasira) rá akartak mászni, de ő hősiesen elhajtotta. Majd a lecsókolt pasi kimondja az igazságot, te meg csodálkozol, hogy esetleg rosszul esik neki, hogy a csók és az új pasi között egy hét sem telt el?


Én az igazat megvallva nemcsak, hogy nem csókoltalak volna meg, de szóba se állnék veled. De ez én vagyok :)

2011. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már majdnem 2 hónap eltelt azóta,hogy smároltam a sráccal.
2011. márc. 17. 10:00
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Most komolyan... mit foglalkozol a másik sráccal? Van egy párod, aki elmondásod szerint teljes mértékben megfelel neked. A másik sráccal kavartatok egyszer, naés? Amúgy a hozzászólásából semmit nem szűrnék le, én is szoktam ezt mondani, mert így gondolom, mindenféle harag meg sértődöttség nélkül. De ha hisztizne is: mit érdekel az téged? Nincs jobb dolgod? Inkább smárolj a pasiddal, ha már van.
2011. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Azóta se msnen,se máshol nem írt rám,én írtam rá tegnap,az elején olyan hűvös volt...pár napja van barátom,aki szépen kiis fejezi hogy mennyire szeret,akár facebookon,akár máshol"

jó ég, mostanság már tényleg csak neten élnek a tizenévesek. facebookon kell kifejezni a szeretetet? ez az első példa, ami beugrik a mai fiataloknak????

22/L

2011. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!