Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, randim lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, randim lesz egy sráccal?

Figyelt kérdés
Szombaton randim lesz egy sráccal a suliból aki bejön.Moziba megyünk.De nem tudom hogy én be jövök-e neki. De mindig beszélgetünk cheten és rendes aranyos kedves :). De azt modnta hogy ő nem szeret lányokra hajtani. Szerintetek én smároljam le ? És ha nem tetszene neki?
2011. márc. 16. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez jó..ismét egy ellenpélda erre a tévhitre miszerint ha egy lány azt mondja hogy egy fiú aranyos akkor nem jön be a csajnak - ugye ugye az általánosítás-


Már rád hajtott amikor randira hívott! Te is lesmárolhatod -tetszene neki ez minden fiúnak tetszene:-)) de szerintem ne aggódj ő smárol majd le téged max ha úriember akar lenni akkor vár a második randiig. Ne aggódj bejövős vagy neki..csak önbizalmad legyen és semmi gond nem lesz.

2011. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de az a helyzet h motiba is én hívtam el. mert mondta régen hogy ő nem hajtana rá lányokra. sztem fél a lányoktól O.o ám 19 éves
2011. márc. 16. 21:21
 3/5 A kérdező kommentje:
moziba*
2011. márc. 16. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor önbizalom hiányos a srác..ne aggódj, mert ha nem jönnél be neki nem menne veled moziba.


Persze akkor kezdeményezheted a csókot, ha félénk akkor még örülni is fog neki..biztos azért nem hajt lányokra, mert egyszer csúnyán visszautasították és az önbizalma a béka segge alá került..szerencsére te majd helyrehozod az önbecsülését.

2011. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

remélem összejön :)

köszi a gyors válaszokat:D

2011. márc. 16. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!