Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? Nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Nehezen megyek bele egy kapcsolatba is.21/ Nő

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve nincs normális párkapcsolatom..vannak "udvarlók", de egyikse az igazi.. Nem fog meg bennük semmi.. Az uj jelentkezőknél pedig mint a mondás szerint is a külsö megfog a belsö megtart..Ha nézem a külsöt,már azon is kiesnek...
2011. márc. 16. 20:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Tudom,és válaszoltam..és megjósoltam:)

Gyerek vagy még hozzám:) De ajánlatnak nem lett volna rossz:)

2011. márc. 16. 21:08
 12/17 anonim ***** válasza:
Most egy kis órától mi bajod lenne?:)
2011. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha az oszág közepe Neked Gödöllö, akkor király, mert ott lakok:D


Amúgy Én is már lassan 2 éve kínlódok és nem találok normális kapcsolatot, de nem a külsön úsznak el a jelöltek, hanem a belsön. Volt pár komolytalan kapcsolatom az utóbbi idöben, de sajnos csak a 18-20 év közötti nagyranött buta kislányokkal hozott össze az élet.

Se baj, várok, úgyis minden 20-24 éves Nö az idösebb palik után kajtat, na jó, azért reménykedek is, de már az isösebbek közt keresgélek:)


22/F

2011. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Milyen "kis órától"? :D Pedofil nem leszek:P



Nem a világ vagy az ország közepe nekem Gödöllö,csak ott lakom.

2011. márc. 16. 21:49
 15/17 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak?:)
2011. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Mert Téged? :D

Mosolyognék egyet ha ismerlek :D

2011. márc. 16. 21:57
 17/17 anonim ***** válasza:
Ment a privát:D
2011. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!