Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kezdeményezzek? Ő 21/F én 17/L vagyok!

Figyelt kérdés
Az anyukája beházasodott a családunkba, viszont nagyon ritkán találkozok vele! Még csupán talán ha két mondatot beszéltünk! Elég messze is lakik, de ez nem lenne akadály! Interneten szeretnék neki írni, de nem tudom mit! Ha visszautasít az nagyon ciki lenne a további kötelező családi találkozókon! Szerintetek mit írjak, hogy ne égessem teljesen le magam?
2011. márc. 16. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Hát szerintem házi nyúlra ne lövöldözz.


Miért pont ő kell?


Nincs elég fiú a környéketeken?

2011. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De persze van a környékünkön is sok pasi! Megmagyarázni meg nem tudom miért ő kell... Te megtudod magyarázni, hogy miért egy bizonyos fiú kell?
2011. márc. 16. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért utasitana vissza ha irsz neki egy levelet? A kapcsolat épitését tekintsed egy folyamatnak. Olyan ez mintha új osztályba kerülnél. Mindenki ül a padban és hallgat. Méricskélik egymast a delikvensek. Azutan x év mulva meg megfogadjátok, hogyha törik ha szakad akkor is talakozni fogtok 5 évenként. Életreszoló baratságokat szöttök az iskolában.


Irj neki elöbb egy teljesen semleges dolgot. Kezd azzal:


Szia. Hát te most éppen mit csinálsz? en tökre unom magam és kinlodok, hogy valamivel elcsapjam az idöt.


Valamit irni fog erre. Ha visszakérdez akkor már elindult a "beszélgetés". Ha ezekután a gondolataitok kézenfogják egymást akkor ebböl akarmekkora szerelem is lehet. Ha nem akkor neked is eleged lesz belöle.

2011. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. márc. 16. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:

En magyarázom meg neked:


Ne keress mindenre választ! Nem kell a dolgokat túlragozni! Neked ö kell és kész. Legalább tudod, hoy kell valaki és ez egy személy nem egy idea. Tudod a korosztályod sokszor nem egy pasiba vagy egy konkrét lányba szerelmes hanem a szerelem érzésébe magába. At az örületet akarják átérezni és az elsö balekkal meg is teszik. Nem szexröl beszélek hanem a szerelem érzéséröl. Azutan jol pofara esnek.

2011. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen nem szeretnék pofára esni...
2011. márc. 16. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!