Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek most mi a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Hali! Van egy csaj aki nagyon nagyon tetszik és már leszólítottam. 2hete beszélgetünk. Általában minden reggel együtt megyünk a buszon. Tök jókat szoktunk beszélgetni és nőnapra vittem neki virágot és amikor odaadtam neki megcsókoltam. Akkor mondta hogy neki még randik kellenek stb és hogy nem akarja még mások előtt mert akkor mindenki faggatná. A virág óta nem volt semmi különös csak 1-2 szájrapuszi. Azóta kicsit furcsa,mellémül a buszon de semmi különös sem történik. Elvileg pénteken randizunk de majd rákérdezek mert eléggé bizonytalan. Most szerintetek mi van vele?:S
2011. márc. 16. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát lehet tartja magát az elvéhez, megakar minnél jobban ismerni szerintem aztán majd a randin kiderül de ha csókolóztatok már és volt szájra puszi is akkor nemhiszem h nagyon aggódnod kéne, szurkolok :)
2011. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De attól még,hogy volt már szájra puszi meg minden attól még azóta semmi se történt:S ma is küldött sms-t hogy melyik busszal megy de pár perccel később küldött még1-et hogy mégse:S mostanában eléggé fura és nem tudom h mit akar és ezt szerintem nem lehet tőle megkérdezni nyíltan:/
2011. márc. 16. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!