Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elérhetetlenség vonzó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elérhetetlenség vonzó?

Figyelt kérdés

Én eléggé tartózkodóan viselkedem a fiúkkal, és mégis keresik a társaságomat. Nem szívatásból, azt észrevenném.


De tényleg, nem értem, miért vonzó, ha az ember le se tolja a másikat...


2011. márc. 15. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert a mai ribancokkal teli világban öröm találni olyan lányt, akiért még lehet "küzdeni", nem dobja oda magát..
2011. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert minden a kezdetektől van. A tiltott gyümölcs mindig is csábító lesz.
2011. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Azért vonzó, mert felébreszti a vadászösztönt.:P
2011. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
jaja tele van ribanccal a mai világ :/ am meg télleg vonzó ha valaki nem adja magát...én épp most hagyok fel egy nővel, mert egyszerüen mocskosul rideg ... :/
2011. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ez mind igaz, de azért túlságosan tartózkodó se legyél, az ugyanolyan lehangoló mintha odadobnád magad
2011. márc. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Engem pont taszít. Egy nő után se futok, kinőttem már abból a korból. Amelyik akar valamit (van néhány) úgyis a tudtomra adja valahogy, amelyik meg nem, azért minek törjem magam. Így minenki ''beljebb van''.

33f

2011. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha engem leseszarnak akkor hamar másfelé nézek.
2011. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
én lány vagyok, és nekem mindig az az 1 pasi kell, akinek én nem...szóval nekem nagyon nagyon vonzó az elérhetetlen :S
2011. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vonzó, kiábrándító. Nem attól érdekes, mert elérhetetlen, hanem mert rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal, amikre neked szükséged van. Persze mások sem hü lyék, tudják a többiek is ,hogy melyik macákra kell lecsapni. Nyilván ezek meg az átmenetileg foglalt státuszba kerülnek hamarabb, így valamivel elérhetetlenebbek is, mint egy szabad a gazda, bár a kutyának sem kellő lány. Tehát ok- okozatosság nem mindegy szerintem. Nem azért elérhetetlen, mert játsza, az nem vonzó egyáltalán nőben. Bár lehet,hogy fordítva igen, ha egy férfi nem egy puncsolós kis kullancs, aki ragad rád, az nőknél sok esetben lehet hogy nyerőbb.
2012. júl. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!