Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hanyadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hanyadik randin érdemes szerelmet vallani?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy van egy lány, akibe bele szerettem, és most megbeszéltük, hogy találkozunk majd, de szerintem korai lenne az első randin letámadni azzal, hogy szeretem, mit gondoltok, hanyadik randin érdemes neki elmondani?
2011. márc. 15. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

hányadikon, nem hanyadikon

tanácsot nem tudok bocs

2011. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első kapcsolatomban 2 hónap után vallotta be(első szex közben).

A mostaniban az első randin. Mondtam, hogy ne hülyéskedj, mert úgysem hiszem el, és erre csak annyit mondott hogy majd meglátod. Azóta is együtt vagyunk:)

De amúgy nincs időhöz kötve. Ahogy érzed. De ne várd, hogy rögtön azt mondja, hogy én is szeretlek.

2011. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nőnek sose mond ki a "sz" betűs szót legalább fél évig!vagy egy évig!!!Első randin ilyeneket nem szabad!

Ha komoly kapcsolatot akarsz valakivel akkor azt fokozatosan kell felépíteni!pl.:Ha egy lányt már pár nap alatt ágyba viszel az max csak lábtörlőnek lessz jó,de akinél 2hét vagy utána ott már lehet komolyabban gondolkodni.

Sok sikert!

2011. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első szex után.
2011. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem második randin mondta a srác hogy szeret. és mondtam neki hogy ne mondjon ilyet, hisz nem is ismer. utanna volt egy kis feszengés köztünk.
2011. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!