Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egykis randikérdés légy szí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egykis randikérdés légy szí normális válaszokat?

Figyelt kérdés
Na szóval ma talizok egy lánnyal és hát szeretnék vele összejönni,amikor találkozunk és esetleg elmegyünk valamerre akkor megfogjam a kezét vagy az túl nyomulós?(edig 1 szer taliztam vele)és gondolom kerüljem a kínos csendet és az nem tul ciki ha folyton kérdezem meg stb mert múltkor úgy volt én kérdeztem folyton és ő nem?
2011. márc. 15. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
hallod, kérd meg az egyik barátod (akit nem ismer) hogy kezdjen ki vele. Te egy kicsit maradj le, majd mentsd meg. Ez Nyerő
2011. márc. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
xD ez nem csak a filmekbe jön be?
2011. márc. 15. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Te kérdeztél és ő semmit?

Egyoldalú kommunikáció - a kínos csend ennek a jele.

Két eset lehetséges:

1. Nem érdekled, unatkozik melletted - Akkor minek jött el a randira? Jobb mint otthon ülni? Nem hiszem hogy ez lenne.

2. Szorong, jobban fél a kommunikációs zavaroktól mint te - Ez a jobbik eset. Ilyenkor egyet tehetsz: Közel ülsz hozzá, szemébe nézel, mindkét kezét megfogod, és ezt mondod: Izgulsz?

Mindegy mit mond erre. Megvárod hogy mit válaszol, majd ennyit mondasz: Nyugi, semmi okod rá.

2011. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak mond meg neki nyíltan
2011. márc. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első XDDDDDDDDDDDDD forma vagy:D::D:D:D:D:D::DD
2011. márc. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!