Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor jön be egy csajnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön be egy csajnak egy pasi? Mijenek azok a jelek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Érzed, látod. Látod a szemén, érzed a tekintetén. Ezt nem lehet leírni szerintem.
2011. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Legjobb tapasztalataim szerint próbálja felvenni és tartani a szemkontaktust,mosolyog közben,haját csavargatja,ruháját igazítgatja mikor ránézel,tulajdonképpen ő is végig néz saját magán.Motoszkál a kezével mikor ránézel,elpirul ha szégyenlősebb.De igazán ezt érezned kell ahogy az első válaszoló írta!

23F

2011. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

14/L vagyok. van egy olyan rossz tulajdonságom, hogyha elmegyek egy helyesebb pasi mellett, akkor mindig igazítok magamon vmit - kisimítom a pólóm, csavargatom a gyűrűm, kézzel lefésülök pár tincset a hajamban... szerintem erre mások is hajlamosak...

meg a szem - ha tág a pupillája, amikor rád néz, akkor bejössz neki. de vigyázz, mert ez nagyon fényfüggő, pl egy napos nyári napon nem működik...

remélem segítettem.:)

2011. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

18L

igazgatni a ruhámat nem szoktam, én tudom magamról, hogy már egyszer megigazítottam, nem lesz jobb. Inkább a szemezés. Mondjuk én a bátrabb kategória vagyok, aki odamegy, és randira hívja a kiszemeltet. A többi lány jelentős része ezt nem meri megtenni. Ők tényleg idegességükben piszkálnak valamit magukon, a hajukat vagy valamit, ha legalább ketten vannak, akk sugdolóznak is. Szoktam figyelni a barátnőim, ha egy helyes pasi van a láthatáron.

2011. márc. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
és ha csak azért néz rám a lány mert idegesíti hogy nézem ? :D
2011. márc. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én pont az ellenkezője vagyok mindegyiknek, amit eddig írtatok. én mindenkire mindig mosolygok és azokat "bámulom", akiknek a tekintetétől nem borsódzik a hátam, hanem közömbösek velem és tudom, hogy nem jövök zavarba. ha egy pasi tetszik én pont hogy nem tudok vele sokáig szemezni, mert nagyon hamar zavarba tudnak ezzel hozni, ezért nem szoktam "szemezni", néhány pillantás és a pirulás... általában ez még jobban be is jön a srácoknak. legalábbis én így vettem észre. :) ruhát igazgatni nem szoktam, a hajamat meg általában a nap minden percében baszkurálom.. szóval totálisan ellentéte vagyok mindannak, amit előttem leírtak. remélem nem sikerült teljesen bekavarnalak. :) és sok sikert a kiszemelt lányhoz ;)


18/L

2011. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én is kerülöm de a hajamat mindig szoktam igazgatni. esetleg feltűnően nem nézek rá a srácra vagy éppen kerülöm a társaságát nehogy lásson rajtam valami rosszat. régen egy iskolába jártam mostani barátommal és akkor még csak tetszett. elmentem mellette rá se néztem de a szemszögemből láttam hogy engem néz.:)

ha jobban ismered és találkoztok ketten(bár ha nem ismered és belemegy a taliba akkor valószínű h bejössz neki)akkor menj hozzá egyszer közelebb és öleld meg. ha magadhoz szorít szeret de lehet hogy csak barátságból.remélem ez se zavart össze:D

17L

2011. márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én pl sosem tudtam látható "jelekkel" kifejezni, ha tetszik egy pasi....


Tinikoromban rá se mertem nézni arra, aki tetszett, nemhogy még jeleket küldjek...

Így túl a 30-on sem vagyok egy kacsintós mesternő... Vagyis szoktam néha olyasmit tenni, barátokkal együtt és idegen fickókra kacsingatni... na de az csak tréfa, azt sosem gondolom komolyan. Tehát épp az ellenkezőjét "jelzem". Aki valóban tetszik.... Ott csak szavakkal tudom kifejezni, máshogy nem. Ahhoz pedig a srácnak kell bátornak lennie, kockáztatnia (a semmit, mert végülis mit kockáztat?!) és kezdeményeznie. Ha tetszik, akkor nyert ügye van.

2011. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!