Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti értékelitek azt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti értékelitek azt ha egy srácban van annyi bátorság hogy rátok ir. Mondjuk facebook chat-en?

Figyelt kérdés
Tehát hogy pozitív dolog e a srác a megitélésében...
2011. márc. 14. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez abszurd ehez minek és mennyi bátorság kéne ez nem jelent semmit se pláne nem azt hogy bátor az illető ha puszta kézzel szembe száll egy medvével és még ha meg is hal na az bátorság de ez !
2011. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Édes Istenem, hogy ezek a férfiak milyen gátlásokat törnek át, amikor ránk írnak a facebook-on. Én ezt eddig nem is tudtam, hogy ekkora megpróbáltatás ez Nektek!

Ezek után máshogy fogok Rátok gondolni!

Köszönöm, hogy rávilágítottál, hogy ez egy pozitív tulajdonság!


21/N

2011. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én értékelem a bátorságot.. Ha leszólít az utcán vagy bárhol.. De az, hogy facebookon rámír chaten, na az nem bátorság.. Főleg, mert ezek szerint ismerősöm, akivel valószínűleg személyesen is szoktam találkozni..
2011. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hallod ez olyan mintha chat en felsezdnék egyszerre 5csajt ,akikkel online járok ,szal felecs! (már kipróbáltam ,és hát nem nagy szám )
2011. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha valami értékelhető bátorságot akarsz bemutatni, akkor annyi a minimum, hogy leszólítod élőben...

Ez a facebookchat ilyen téren nevetséges.

19/N

2011. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

figyeld..ráírsz chaten és beszélgettek az még nagyon kevés kezdésnek.

ahogy előttem mondták, élőben kell leszólítani..akkor kell bátornak lenni..

a chat az teljesen más benyomást is kelthet.

2011. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha olyan mint ismerősöm hogy 10 percig várt mire elég bátorságot szedett össze és lenyomta az entert hogy elküldje akkor igen bár elég visszahúzódó volt amíg össze nem jött azzal akire ráírt. Ha visszahúzódó típus szerintem veheted pozitívnak.
2011. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!