Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy ne bántsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne bántsam meg egyikőjüket sem?

Figyelt kérdés

(Bocsi hogy hosszúra sikeredett.. :|)


Sziasztok, van 2 lány, elméletileg mindkettőnek bejövök (1-ik szeret, biztosan mert mondta).

Az egyikhez kisebb emlékek kötnek (smároltunk egy buli után, és megmaradt a fejembe az ahogy aznap este kinézett és amikor hagyta hogy megcsókoljam..).

A másik elég csúnya, de írja nekem hogy szeretlek, meg cicám, drágám, és néha azt érzem hogyha odajönne és megcsókolna hagynám és visszacsókolnék..

Egyik percben még az jár a fejembe hogy az egyiket szeretem a másik percben pedig hogy a másikat..

Ja és olyan zenéket hallgatok amik az elsőre emlékeztetnek (akivel smároltam), ekkor jut az eszembe olyan hogy ha a másik megcsókolna nem lenne szép hagynom mert ott van az akihez emlék köt..

Azt írta nekem a másik (akihez nem köt emlék) hogy szeret..

Én meg azt írtam neki hogy lehet hogy én is, fél perc múlva meg arról kezdtem el magyarázni neki hogy nem tudom mit érzek..

Nem akarom hülyíteni azt aki azt írta hogy szeret, de egyszerűen én sem tudom hogy kit szeretek és így nem tudok neki mondani 100% ra semmit.. :\

Mi van velem? :S:S


2011. márc. 14. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Az,hogy túl fiatal vagy. Sosem értettem, hogy hogy lehet azt írni,mondani valakinek ,hogy szeretlek,miközben még csak nem is ismeritek igazán egymást.

Meg mi az,hogy csúnya...attól mert olyanokat ír neked,hogy cicám,drágám egyből "beleszerelmesedtél"?

2011. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivel mondtam neki hogy nem tudom mit érzek már szomorú képeket rak ki és mondja h nincs jó kedve, mit érezne ha.. nem hiszem h el tudnám neki mondani hogyha nem őt szeretném.. :S
2011. márc. 14. 17:43
 3/5 A kérdező kommentje:

Meg a Smilyek gondolom hatással vannak..

Most is olyat írtam amiről nem tudom hogy komolyan gondolom-e..

Hogy lehet olyat írni hogy "szeretlek" ha nem is szeretem?

Hát szerintem azért mert nincs más, és izgalmasnak találom ha azt írom.. (Tudom nagy gerinctelenség :S)

Ha nem hallgatok zenét akkor mindig az van a fejemben hogy azt szeretem akivel smároltam.. A zene lehet a hibás hogy nem tudom mit érzek?

2011. márc. 14. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:

A hibás az, hogy msnen beszéled le ezeket.

Hidd el, hogy nem ugyanaz. Hívd el a "csúnya" csajt találkozni, sétálni vagy mittomén, és ott beszélgessetek, majd meglátod, hogy szemtől szembe mit érzel iránta.

2011. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazad van..

Majd elhívom vhova, de ebből neki az fog leesni hogy szeretem..

2011. márc. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!