Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig nem sok a korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig nem sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és sajnos a saját korosztályommal nem találom meg a hangot. Nem öltözködöm úgy ahogy általában a fiatalok szoktak ezért nem is nagyon figyelnek fel rám, a szokott témák sem érdekelnek túlzottan ezért inkább idősebbekkel vagyok, velük érzem jól magam. Normális kapcsolatom sem volt még korombelivel ezért szerintetek meddig nem nagy a korkülönbség, érdemes e 25-27 évesekkel is randizgatni vagy várjak amíg találok korban hozzám illőt?
2011. márc. 13. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
abszolút nem sok ha 27 évessel állnál le szerintem érettebb gondolkodású vagy a legtöbb társadnál.
2011. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy a kor, az csak egy számadat, hogy hány éve születtél.. Nem az határozza meg az érettségedet, intelligenciádat, érdeklődési körödet, döntéshozási képességeidet stb stb..
2011. márc. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban már nem igazán számít a korkülönbség. Akár egy 30 éves férfival is lehetsz boldog. Ez rajtad múlik, hogy te el tudod-e fogadni, és nem zavar-e téged. Az, hogy más mit gondol, az ne befolyásolja a te boldogságodat.
2011. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
húgom csak 2 évvel időseb nálad és 40 éves a barátja,szóval csak bátran keress ott ahol te úgy érzed ott vagy agyilag:)
2011. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 robi95 válasza:
0%

Én 15 éves fiú vagyok..

Szerintem azért nem kellene 17évesen 27 éves pasival randizgatni.. Hiszen tudod a 27 éveseknek már kell a szex is és te ha ezt nem tudom meg adni nekik akkor megcsalnak stb.

Szerintem kb 18-22 éves pasikat simán megfoghatsz, de 27 éveseket hát nemtudom.. Te tudod mit csinálsz.. :)

2011. márc. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy egy 27 éves férfi nem tud várni, ha tényleg szereti a lányt?

Meg amúgy is, 17-18 évesen már nyugodtan élhet nemi életet, az még se 14 éves.

2011. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
25-27 évesekből inkább a komolyabb srácokat válogass ne a buta köcsög hülyegyerekeket! Erre figyelj!
2011. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy a lényeg:)

Rendes és normális 25-27 évest találj:)

a kor meg csak egy szám és senkit sem érdekel:)

Ha emiatt elitélnek akkor meg :))

Sok sikert:)

2011. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sziasztok. Én is lassan 17 leszek, és pontosan olyan vagyok mint az a lány aki a kérdést megírhatta. Én is mindig idősebbekkel buliztam, jártam el. A bátyám 25 éves, és az ő (vele egyidős) haverjaival nagyon jól megtalálom a hangot. A napokban randiztam egy pár hónapon belül 26 éves sráccal. Nagyon megfogott, és valamiért úgyérzem működhetne ez a dolog kettőnk közt. De ő nagyon korrekt módon megírta hogy őt "zavarja ez a korkülönbség annak ellenére is hogy tudja mennyire érett vagyok és nagyon szimpatikus neki"

Szomorú vagyok :( Mit tehetnék?

2011. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!