Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság miért rejtik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért rejtik el ennyire az érzéseiket az emberek?

Figyelt kérdés
A múltkor kb. 2 hónapja, reggel mentem a buszon és megláttam egy lányt, rám nézett én is rá majd rámosolyogtam ő maga elé nézett és félszemmel visszanézett és egy kis mosolyt "dobott" vissza. Reménytelenül mentem oda hozzá pont ez miatt, de végül azóta is boldog párkapcsolatban élünk. Azt nem értem igazából, hogy miért nem mosolygott vissza rendesen? A lány maga olyan volt, hogy szerintem nem sok mindenkinek van nála esélye, tehát aki csak koptatja a férfiakat. Régebben is előfordult már, hogy nem mutatták ki nyíltan olyan lányok akik nem voltak olyan szépek mint ő. Örülök neki, hogy igen így is sikerült de régebben ez olyan elbizonytalanító dolog volt. Többi férfi is így látja? Lányok miért vagytok ilyenek?
2011. márc. 13. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én még mindig úgy vagyok ezzel hogy nem szoktam visszamosolyogni..és lehet hogy mondjuk ezzel elvesztek egy kialakulóban lévő párkapcsolatot...mert ugye írtad hogy így kezdődött nálatok és azóta együtt vagytok. Én ennyire merész nem vagyok, az önbizalmam se a fellegekben jár és nem tartom magam olyan szépnek főleg másokhoz képest, így nem is "merek" visszamosolyogni mert félek hogy ezzel lejáratnám magam.

Tudom, rossz szokás, remélem majd kilábalok belőle :)

Arra azért mindenképp gondolni kell, hogy nem biztos hogy minden fiú/lány olyan macsó/merész mint amilyennek általában mutatják magukat. Ez még a tényleg nagyon szép lányoknál is lehet így. Találkoztam már olyan lánnyal aki aki úgy viselkedett mindig a barátaival mintha kiskirálynő lenne, tök laza és bevállalós meg minden, aztán mikor egy pasival beszélt majd össze pisilte magát, és zavarosan nevetett, nem sokat tudott beszélni...stb.

18/L

2011. márc. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Mert a legtöbb ember fél attól hogy mit gondol róla a másik , ezért van az hogy a kisgyerekek a világon a legőszintébbek , mert nekik nem számít senkinek a véleménye ők azt teszik mondják ami szó szerint a szívükön, és hát ahogy nő az ember egyre jobban kijön rajta a megfelelés vágy és ezáltal sok embernek nehéz őszintén kifejezni az érzéseiket
2011. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első válaszoló , egyébként semmit nem veszítesz egy mosollyal , sőt még lehet hogy oda is megy hozzád az aki rád mosolygott , de még az is egy úgymond vagány csajszinak állít be ha te rámosolyogsz egy fiúra aki tettszik neked , és ebben semmi megalázkodás nincsen , ha rám mosolyog egy lány és azt tökre aranyosnak tartom és semmi féleképpen nem hagynám ki hogy ne mosolyogjak rá vissza .. :D
2011. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

és abból még v mi ki is alakulhat :)


15:24 ,15:42 én voltam

2011. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló. Ha ő kezdeményezett semmi megalázkodás nincs benne ha folytatod. Csak 1 picike mosolyt adj vissza az illetőnek és talán megváltozik a te életed is. :)

Drukkolok, hogy kilábalj belőle és örülj neki, hogy van még fiú aki ezt megmeri csinálni mert manapság úgy halom , hogy ilyen téren mi fiúk elpuhultunk. :( Tisztelet a kivételnek!

2011. márc. 13. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszi :) Igyekszem ^^" Igen belegondoltam már hogy akár egy nagy lehetőséget szalasztok el ezzel...hát majd lesz valami :)

Első voltam

2011. márc. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hat en egyszer felvallaltam az erzeseimet egy fiu elott. Ele alltam, es elmondtam neki, hogy tetszik. Erre o mit mondott? Hat azt, hogy "JO".

Eletembe egyszer vallaltam fel nyiltan az erzeseimet, es mit kaptam? Bizonytalansagot! Annyit se tudott mondani, hogy neki nem tetszek vagy akarmit.... Ezek utan en se valoszinu, hogy meg egyszer ilyen nyiltan elmondom valakinek, hogy mit erzek.

2011. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Sajnálom. De ha a férfi kezdeményez már nyugodtabban felvállalhatod.
2011. márc. 13. 21:09
 9/9 Mentifantezsvér ***** válasza:
Hát én konkrétan mindíg attól félek hogy hülyének néznek az emberek ha random rámosolygok az emberekre :D ezért nem szoktam :D de viszont ha egy fiu rám mosolyog akkor az 100% hogy enm bírom ki anélkül hogy visszane mosolyogjak rá :D
2011. márc. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!