Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nektek tetszik egy lány, szintúgy rajta pörög az agyatok éjt nappallá téve? (mint nekünk, csajoknak)

Figyelt kérdés

Mindig érdekelt, hogy a másik nem hogy van ezekkel a dolgokkal, persze ebbből a kérdésből minden nem fog kiderülni, de kíváncsi vagyok. :)

Kort és nemet írjatok,köszi.


2011. márc. 13. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan ugyanígy van nálunk is. :)


26/F

2011. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én speciel ugyanígy vagyok:D 14F
2011. márc. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el! Miért, ti lányok komolyan azt gondoljátok, hogy mi fiúk nem szoktunk szerelmesek lenni? A világtörténelemben mennyi vers vagy dal született, ami a szerelemről szól és férfiask írták, személyes indíttatásból. :)
2011. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
neeem gondolom én azt, csak azon vaciláltam tegnap, hogy ti is ennyit-e, de úgy látom igen. :)
2011. márc. 13. 11:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, talán még többet is. Csak a férfiak ezt könnyebben tudják palástolni, és kifelé a rideg, kemény arcukat mutatni.
2011. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha már huzamosabb ideig tetszik, beszéltem vele már párszor, értsd kedvelem, akkor bizony így van ahogy mondod. mindig eszembe jut, hogy mi lenne ha.... milyen jó lenne... stb..
2011. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23f
2011. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez benne az izgi nem?


Tetszik neked ő, neki is tetszel te..aztán este mindketten egymáson elmélkedtek, de nem tudhatjátok biztosra, hogy vajon a másik is gondolkozik-e rajtatok.


Persze, hogy pörög az agyam "éjt nappallá téve" a hölgyön :-))

2011. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:48


28/F

2011. márc. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sajnos igen
2011. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!