Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akarhat tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat tőlem valamit?

Figyelt kérdés

1 éve ismerjük egymást a sráccal, de csak pár hete kerültünk közelebbi kapcsolatba. A közelebbi kapcsolatról annyit, hogy egy éjszakás szexuális viszony volt részegen, ahol elvettem a szüzességét. Eztán beszélgettünk erről, és mondta, hogy nem akar semmit, persze kamu külső okokra hivatkozva, természetesen mondtam, hogy én sem tőle. Ekkor a történet kezdődött előröl. Mégegyszer megismétlődött ugyanez.

Pár napra rá pedig megkeresett, hogy beszélgessünk(nem kettőnkről, csak úgy általánosságban), velem akarta tölteni az egész napot, pedig mi nem is vagyunk olyan jóban, hogy beszélgessünk....a beszélgetés alatt elég zavarban voltunk. Külsőleg biztosan tetszem neki, de sajnos itt most nem ez lenne a lényeg. A kérdésem tehát az lenne, hogy mit jelent az ilyen fajta közeledés olyan pasiknál, akiknek még nem volt barátnőjük, de minden lány tetszik nekik?????

L/22 F/24


2011. márc. 12. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbál olyan lányt találni akivel boldog lehet. És mivel elég idős ahhoz képest, hogy nem volt még barátnője, jóval nehezebben, összezavarodottabban mehet nála ez a közeledés.

Az pedig, hogy "minden lány tetszik neki", az vagy egyfajta zavarodottságot jelenthet nála, vagy jobb esetben az a típus, aki minden lányban megtalálja a szépséget:)

Szerintem.

F

2011. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!