Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A remény hal meg utoljára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A remény hal meg utoljára?

Figyelt kérdés
Én megismertem egy lányt.Szerettem volna vele összejönni csak nem jöttem be neki.Mát többször is visszautasitást kaptam töle..de nem tudom elfelejteni mert naon szeretem.Szoktam neki küldeni üziket amikor valentin-nap van meg ilyenek.Mindig azt irja vissza,hogy köszi.Voltak idök amikor összevesztünk,mert azt mondta idegsitö vagyok,de ez régen volt.Tudom mindenki azzal jön,hogy uj csaj meg ilyenek,de nem jó ez nekem.Nem tudnék szeretni senkitsem annyira mint öt.Talán reménykedek még....
2011. márc. 10. 07:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, egy kapcsolat akkor jó ha a fiú is és a lány is boldog
2011. márc. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tipikusan az a típus vagy, akinek nem használ a szép szó. Nem akarok közhelyekkel válaszolni, de nem érdemes olyan szekér után futni ami nem vesz fel...

Idővel úgy is elfelejted és a következőt is fogod úgy szeretni, mint most őt, ha nem jobban! :)

2011. márc. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lepényhal megy elöl,a reményhal meg utoljára!:)
2011. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tudni kell mi az a pont amikor vissza kell vonulni, ez az!

én is voltam (még vagyok is) hasonló helyzetben. ha többször azt mondja nem, akkor bizony NEM! ráadásul ezt rég elszúrtad, azzal, hogy több visszautasítás ellenére is próbálkozol. ha valamilyen oknál fogva tetszenél is neki, akkor sem lenne köztetek semmi mert az ő szemében már nem vagy férfi! egy nőnek az a férfi aki nehezen megszerezhető, aki dominál, aki eléri amit akar. nagyjából egy meleg barát szintjén lehetsz nála. hagyd a pi*csába csak magaddal szúrsz ki!


"A remény újra meg újra felütötte a fejét a lelkemben, hogy aztán fájdalmasan eltiporja a valóság."


"A remény az emberi önáltatás kvintesszenciája, mely egyszerre tud a legerősebb oldala és a leggyengébb pontja lenni."

2011. márc. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lepényhal XD
2011. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

és azt hogy lehetne elérni nála,hogy csak haverok legyünk ???

nekem ennyi is elég lenne...csak ennyi:)

2011. márc. 10. 08:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Csodálkoznék, ha ezek után még haverkodna veled...persze nem kizárt, de kevés esélyt látok rá.
2011. márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ha annyira szereted, akkor nem azt szeretnéd, hogy boldog legyen? Mert szerintem te nem épp boldogítod. Mellesleg meg, sokkal egyszerűbb lenne elfelejteni és nem haverkodni vele. Mind2töknek rossz így.
2011. márc. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és a lepény először:D
2011. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!