Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácstalan vagyok! Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok! Vélemény?

Figyelt kérdés
találkozom egy lánnyal, előtte beszélgettünk és annyira rá van kattanva hogy semmiképp se lehet semmi de mindig nevetős smilekat rak mögé... meg ha próbálkozom ugyse engedi nah de ugy alapból vicces az egész :D akkor minek akar találkozni velem ? (szerintem tuti csak kéreti magát)
2011. márc. 9. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
azért mert bejössz neki csak nem meri kimondani ezért ink elvicceli. am ha ilyen sza.rul írsz le vmit ne csodálkozz h senki se ír am..persze rajtam kívül mer én ilyen kiba.szott rendes vagyok :D
2011. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok !!

Ez azért van,mert tetszel neki,de nem szeretné ha azt hinnéd,hogy olyan könnyen kapható csajszi,mert persze nem is az!! Szal neki idő kell .. Azért akar veled találkozni,mert szereti a társaságod..

2011. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!