Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha a lány aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a lány aki nekem tetszik csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja ismerjük egymást. A suliban láttam, hogy elég gyakran nézett, ezért úgy gondoltam, h egyik nap leszólítom. Egész jól alakult, azóta msn-en is sokszor beszéltünk, ezért randira hívtam. Majd mikor felvetettem az ötletet, kifejtette, hogy csak barátként néz rám. Mit csináljak szerintetek?
2011. márc. 9. 15:15
 1/7 anonim válasza:
ha azon töri magát hogy ezt kifejtse neked akk sztem sokat ne várj el tőle
2011. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha bele tudsz nyugodni hogy csak a haverod lesz akkor barátkozz vele


ha viszont mindenképp össze akarsz vele jönni, vagy nagyon tetszik, akkor meg ne próbálj vele barátkozni, hanem szakíts meg vele minden kapcsolatot

2011. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=7uVzXKk0UjA


Nekem csak ennyi a hozzáfűznivalóm ;)

2011. márc. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg túltenni magad rajta, és maradjatok barátok :) Sztem nagyon is szép dolog a fiú-lány barátság. Aztán sohasem tudod, hogy évek múlva mi alakulhat ki köztetek. Lehet csak úgy kapcsol 1x, hogy jééé te kellesz neki, te figyelsz rá legjobban, érzések, stb. (F)
2011. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a videó szép, csak nem igaz.

Felnőtt emberek nem szoktak ilyen infantilisen viselkedni.

És mellesleg nem is kapcsolódik a kérdéshez, mivel a kérdező beszélt a lánnyal, és a lány már megmondta, hogy nem akar tőle többet.


És továbbra is tartom, hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot. Legalábbis én nem tudnám elnézni, hogy az akit szeretek valaki mással összejöjjön. Most mentem át nemrég egy ilyenen, úgyhogy jól tudom mit beszélek.

2011. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és soha nem fog "kapcsolni" hogy te kellenél neki, sajnos az van, hogyha belesüllyedsz a lelki szemetesvödör szerepébe, akkor soha nem fog rád másként tekinteni. Akkor meg pláne nem, ha mindig kéznél vagy neki.

Távolodj egy kicsit tőle, talán akkor észbekap....ha nem, akkor meg nem kár érte.

2011. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2011. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!