Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik. Az egyik barátom huga. Eddig kb 3-4szer találkoztunk, és együtt szilvesztereztünk. Nagyon tetszik, de nem tudom hogyan mondjam el neki, hogy tetszik. Próbáltam már elhívni moziba. Azért moziba, mert az kötött... Hogyan mondjam el neki hogy tetszik???
2011. márc. 8. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
egy virággal a kezedben odamész hozzá és megkérdezed, hogy "szia, leszel a barátnőm?"
2011. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem kell elmondani, légy vele kedves, beszélgessetek, ezt úgyis érezni fogja, és ha kölcsönös, akkor mindent bele :)
2011. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit cinkes, mivel ha nem jön össze, esetleg nem tetszel neki, az kínos lesz a későbbiekben mert a barátod is tudni fogja, na a másik, ha összejön, barátod védeni fogja mert a testvére, szóval nem ronts el egy barátságot.
2011. márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A virág ötlet meg volt, csak azzal a változattal h futárral küldöm. De aztán az elmaradt, mert ha összejönne az később is jó.
2011. márc. 9. 12:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, hogy a barátságot nem akarom tönkre tenni.
2011. márc. 9. 12:08
 6/6 sancii válasza:
Ez a virágos ötlet szerintem csak azért rossz mert ahoz hogy te odamenny és elmond neki hogy szereted ahoz nagyon sok bátorság kell én is csak azt tudom javasolni hogy légy vele kedves vicceket is mondhatsz csak teszteld le mert ha rossz favicc attól nem lesz jobb.
2011. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!