Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi, első csók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi, első csók?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az első randin elcsattanó csókról és a harmadik randiig megtörténő első szexuális együttlét szabályról? A férfi magabiztosságát sugallja, ha ezeket kezdeményezi vagy tapló képet alakit ki róla? Vagy ami rosz az derüljön ki minél hamarabb...Mit gondoltok erről?
2011. márc. 8. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A csókkal nincs gond, hogyha a helyzet úgy kívánja. Nekem nehezemre esik belőni az időpontot az első csókhoz. Sokszor nehéz olyan helyzetbe kerülni. A szex szerintem korai.
2011. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többször az első randi előtt volt az első csók, általában ittasan. (: Csak ezzel az a baj, hogy utána nem tudja az ember, hogy is üdvözölje legközelebb a leányt, puszival, vagy csókkal.
2011. márc. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez függ a csajtól... Erőltetni nem szabad. Jó oké, gondolom a srác aggódik ha nem mutatja ki eléggé, hogy tetszik neki a csaj, akkor csaj majd azt hiszi nem veszi komolyan, de mondom, emberfüggő.

Esetleg próbálj meg helyzetet teremteni a csókra, de ha úgy látod nem akarja, akkor ne is próbáld meg. Ha viszont úgy tűnik várja, hogy megcsókold, akkor ki ne hagyd! Nah kell egy kis metakommunikációs tudás is!

Például barátom első hivatalos randinkon amikor így egy eldugodtabb részen sétáltunk, szal nem volt tele emberrel a hely, megpróbált megállni és helyzetet teremteni, de én finoman továbbvezettem, mert akkor még nem voltam rá kész. De azért értékeltem, hogy egyértelműen ki akarta fejezni már akkor a szándékát, mert jó pár barátnőm mesélt gennyládákról, akik csak vezették őket az orruknál fogva, de semmi komolyat nem akartak. És nem kell aggódni, meg lett a barátom jutalma amiért türelmes tudott lenni :P Amúgy csak elijesztett volna úgyis.

Szóval télleg ne érezd kötelező érvényűnek, függ attól mennyire ismeritek már egymást és milyen emberek vagytok.

2011. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem 3. randin csók, első csak egy kis beszélgetés általános témákról, hogy mégis müködik e a kommunikácio. másodikon már lehet személyesebb kérdésekről is, ha az is megy, akkor lesz 3. randi is, és akkor már tudod hogy mit akarsz, tovább várni viszont nem érdemes, nőknél sosem tudni hogy ők is úgy gondolják e, és ha 2 jólsikerült randi után a 3. on még nem akarja a csókot akk vmi nemstimmt
2011. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!