Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány a többi lent?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a többi lent?!

Figyelt kérdés
Először is ott kezdeném ,hogy már történtek dolgok , csókolóztunk de ennyiben kimerült a dolog,körülbelül ez történt 4 héten keresztül minden péntek este,azt még hozzátennem ,hogy mielőtt csókolóztunk volna nagyon sokat beszélgettünk sms meg minden ,de aztán a 4 hét után abbamaradt a beszélgetés jó formán (nem rajtam múlt),majd hétvégenként nem tudtunk találkozni ott ahol szoktunk bulizni s így ráírtam ,hogy szeretnék vele találkozni de valami neki közbe jött na de most az elmúlt 3 hétben minden hétvégén megkérdeztem s mindig valami közbe jött elég kifogás szaga volt...szóval egy a lényeg s a kérdés az ,hogy rá kérdezzek e , hogy ezek kifogások e vagy tényleg nem ért rá ,hogy többet ne fáradozzak s ne körülötte forogjon az agyam...
2011. márc. 7. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
kérdezz rá
2011. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez nem lesz neki kellemetlen nem akarom abba hozni ,mert annyira édes:(
2011. márc. 7. 23:53
 3/9 nándi18 ***** válasza:

legyél macsó!:)

szeress ki belőle, és csak aztán szeresd meg ha ő is akarja!

ne félj várni! az smsezés pedig nagyon csalóka!

2011. márc. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Annyit tok mondani,hogy szerintem várjál még.Ha még szeretne tőled valamit szerintem ugyis utánad fog menni. Ha nem akkor meg beszélj vele ( nem sms-msn-fb chat) személyesen és mond meg a frankót hogy összezavart téged, nemhiszed h kifogásokat keresne de eléggé fura hogy mindig közbejött vmi.
2011. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
HJa de mivel nem tudtam megmondani személyesen mivel ezért megmondtam neki sms be ha valakit érdekel le írom ide...
2011. márc. 9. 21:43
 6/9 nándi18 ***** válasza:
írd!
2011. márc. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy volt ,hogy elhívtam valahova de nagyon megszerveztem az egészet ,s az elején benne lett volna de aztán a végén mondta ,hogy nem ismer senkit a haveri körömből s ,hogy fél ,mert nem tudja ,hogy viselkedjen,s erre írtam ,hogy ezek nem ilyen kifogások mert már régebb hívta ,hogy legyünk kettesben is s mondom ,hogy ha zavarlak vagy ha nem akarod ,hogy írják egy szavadba kerül s mondta,hogy nem nincs baj csak sok a dolga s ilyenkor mindenkivel ilyen s mondta akkor találkozzuk pénteken ,de attól félek megint csak a buliban fogunk s nyalakodni s azzal annyi...szerinted mi lehet ez ,tényleg sok a dolga?Mert mondta majd nyáron másképp lesz az egész de nem tudok kiigazodni rajta...
2011. márc. 10. 10:28
 8/9 nándi18 ***** válasza:

:)hát .... nő.

nem tudom nem lehet tudni!

a nyár messze van, szóval azon a bulin kell próbálni valami ügyeset csinálni. ne tapadj rá! ne érezze azt, hogy rajta lógsz egész este. próbálj valahogy + belevinni abba az estébe. pl vedd rá, hogy kimenjen veled a szabadba sétálni, de ha ezt nem is lehet, valahogy oldd meg, hogy egy kicsit csak veled legyen.

sajnos nem egyszerű. nem túl meghitt egy füstös szórakozóhely...

de semmiképpen ne érezze rajtad, hogy totál bele vagy zúgva, és ne is erőltesd azt a talit. ha akar veled találkozni akkor fogtok, ha nem...

"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." (Stephen Dolly)

hajrá!

2011. márc. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. márc. 11. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!