Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Számotokra ez visszatasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Számotokra ez visszataszító?

Figyelt kérdés

Visszataszító ha egy lánynak szőrös a lába? Vagy ha a lába nem is de a combja igen és nem akarja leborotválni az titeket zavar?

És a kéz???


2011. márc. 7. 20:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
kart borotválni....pff.egy benfentes titok..ha viszanő a leborotvált pihe..az feketének és szúrósnak nő visza...éshát naponta teljes kart borotválni...de ha ez elvárás, akor a fiúk meg a lábukat borotválhatnák..sztem az elég..khm...
2011. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Engem a szőrös comb kifejezetten zavar legyen az vékony vagy vastag. Karon ha pihés az szerintem teljesen elfogadható
2011. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Offthewall ***** válasza:
Igen Szasza zavar :DDD
2011. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem már mindegy.. 92/F
2011. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. bár 21:44-et nemigazán értem:S
2011. márc. 7. 22:09
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar! Ha megismerek egy lányt aki kedves,aranyos,és tetszik,aztán meglátom,hogy szőrös a lába vagy a keze,hát attól még ugyanaz az ember marad.
2011. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

21:27 A karunkat nem borotválni, hanem gyantázni szoktunk, kb 1-2 havonta egyszer, és nem nő feketére vagy szúrósra, sőt megritkul egy idő után.

Kérdező, szerintem inkább gyantázd le, mint hogy itt keress pár kanos pattanásás tizenévest, akik mindegy lenne az is ha 3 melled van, csak lássanak már egy nőt meztelenül. Csak amítod, vígasztalod magad, van olyan pasi akit zavar, akkor nem egyszerűbb havonta 10 percet gyantázásra fordítani?

2011. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!