Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Indítsak egyből csókkal, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Indítsak egyből csókkal, nem gyors?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal, de csak látásból ismertem mert egy szót nem beszéltünk. Haverommal futtában beszéltem és a lány is ott volt. Csak ránéztem, de tudtam ki ő. Msnen beszéltünk és meg van a közös szimpátia. Feljöttek dolgok hogy mi lenne ha itt lenne és hogy jó lenne megcsókolni stb.. biztos értitek. Nem vagyunk együtt, első randi most lesz. Meglátom én szerintem úgy kéne hogy 3 puszi és aztán kézen fogva majd csók valahol a randi negyede fele. Vagy egyből csókkal mintha együtt lennénk?.. Csak azért kérdezem mert msnen nagyon benne voltunk a témában még ma is hogy már kívánjuk ilyenek..
2011. márc. 6. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
tipikus msn-betyárok, oszt élőbe reszketnek mint a nyárfa levél. Aki neten legény, legyen face to face is legény.
2011. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na azt te kemény nagyon kemény vagy gyakorikérdéseken.. ;) értelmes válaszod meg nem volt még
2011. márc. 6. 10:17
 3/9 anonim ***** válasza:

"Aki neten legény, legyen face to face is legény."



értsd: ha azt írtad msn-en hogy dejó lenne megcsókolni meg kívánod meg ilyenek, akkor csókold meg élőben is startból;) Érted már?

2011. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
így könnyeben átjön:) köszi
2011. márc. 6. 10:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Manapság így megy az ismerkedés?:)) Nem is beszéltetek még, msnen meg már arról megy a csevej, hogy meg akarod csókolni, első randin meg kapásból csók?:)

Hát nekem ez így elég fura, sztem rögtön sarkon fordulnék, ha a srác rögtön le akarna smárolni. Az is igaz, hogy egy kvázi vadidegennel nem is tárgyalnék ilyenről msnen. De végülis, ha a csajnak eddig bejött, akkor simán lehet, hogy ő fog rádugrani az első randin.

Hány évesek vagytok amúgy?

2011. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
egy hetet beszéltünk msnen csak másik város ezért nem tudtunk még találkozni. 15 l / 16f
2011. márc. 6. 10:40
 7/9 Norb66 ***** válasza:
Ha tényleg ennyire akarjátok akkor csinálhatjátok az elején is, de ha egy kicsit is jelent valamit a csók, akkor maradjon a randi végére.
2011. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

alap, ha erről tudtatok írogatni mindketten, miért várnál? :P

meg az adja magát, mikor beszéltek még, és amikor hirtelen elfogy a "téma" és kínos csönd lenne, az a jó pillanat. már olyan lánynál, aki szeretne amúgy is közelebb kerülni (csak egy kis kitétel)

2011. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Randizzatok,beszélgessetek,sétáljatok és amikor úgy érzed,mond neki egyszerűen azt hogy"szeretnélek megcsókolni",aztán ha mosolyog akkor hajrá!
2011. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!