Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem sminkelem ki magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem sminkelem ki magam akkor a pasi mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

h végre egy természetes csaj aki felválalja magát pláne ha szép is az arcod smink nélkül ha nem annyira sztm akkor is jobb mint egy sminkes..

mert gondold már el sminkes csajjal este felviszem reggel meglátom smink nélkül rosszul leszek kivel voltam..

mondjuk szép a smink is mindimálisan

2011. márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból csúnya vagy akkor azt hogy fúúúj. De ha tűrhető fejed van akkor azt hogy: Hmmm, végre valaki aki nem bújik álarc mögé. Ha meg alapból is szép vagy, akk pedig: Hmm, Istennő, és mégcsak nem is sminkeli magát!!!
2011. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Norb66 ***** válasza:
Attól függ melyik pasi. Egy csomó olyan van aki nem szereti a sminket, a bőröd természetességét szereti.
2011. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A smink szerintem hozzátartozik a nőkhöz, jól áll nekik... Na de aki túlzásba viszi az meg egyszerűen csúnya, szoval én egy szolid sminket javaslok, vagy egyáltalán ne sminkelj , még mindig jobb mintha túlzásba viszed.
2011. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy vállalod magadat és nem akarsz mindenáron megfelelni a világnak. Ez nálam 100x annyi "pontot" ér, mint egy tökéletesre sminkelt arc.
2011. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 someone... ***** válasza:
én sem szeretem ha egy csajon sok smink van de azért szerintem minimális legyen, de pl csak húzza ki a szemét aztán ennyi
2011. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 .Daniel. ***** válasza:
A mai világban a lányok nagyon nagy többsége nem azért sminkel hogy kiemelje mondjuk a szeme szépségét vagy valami hanem el tünteti az összes negatívumot az arcáról. Ez tudat alatt azt sugározza egy férfinek hogy önbizalom hiányos vagy. Ha smink nélkül is szép vagy az ezerszer többet ér mint egy jó smink.:)
2011. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem tartom fontosnak a sminket...söt voltam már ugy randizni hogy a lány egy farmert és egy sima kapucnis felsöt vett fel...és nagyon tetszett ez a "természetesség" :)
2011. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van aki smink nélkül is nőies, meg vonzó. Én azért szeretem, ha egy lány legalább a szemét kisminkeli. :) Egyénfüggő, kinek mi tetszik... azért a mai világban a nőisseghéz hozzátartoznak ezek a dolgok.
2011. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ugyan azt, amit eddig. Szép tud lenni a smink, de nem látszik tőle az arcod teljesen. Sokkal természetesebb.
2011. márc. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!