Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik de nem tudom hogy mondjam meg neki! Ötletek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik de olyan helyen ismertem meg ahol túl sokan voltunk mindig egy ilyen beszélgetéshez. Már el telt egy kis idő azóta! (Pontosan majdnem 1,5 éve) , de nekem még mindig tetszik!

Amikor rendszeresen találkoztunk erőteljesen azt mutatta ki hogy tetszem neki... Tudom az e-mail címét is de nem merek írni neki!(az olyan mintha nyomulnék)

Szerintetek tovább lépjek vagy nem??


2011. márc. 6. 04:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se félj írni neki :) Az nem számít rögtön nyomulásnak, ha leírod neki az érzéseid. Nem kell valami oltári nagy érzelmeket kitárni neki kezdő lépésben, hanem egyszerűen csak megmondod neki, hogy egy jó ideje tetszik neked, és volna e kedve komolyabban ismerkedni. Találjatok sok érzelmes témát, nem feltétlenül olyant ami a szerelemhez kötődik, hanem akármi aminek köze van a szeretethez, megértéshez, vigasztaláshoz, stb. Aztán ha ő is érez majd a többi jön magától.


Aki pedig erre azt írja, hogy hadd a fenébe, mert hogy a többség szerint egy pasinak kell kezdeményezni, hát ne vedd komolyan. Mert igen is sokszor kialakulhat 2 ember között szerelem, ha a csaj kezdeményez. Most magamból indultam ki, mivel én is fiú vagyok ;)

2011. márc. 6. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj hogy lehet hogy van barátnője vagy valami és már volt azóta hogy tetszett más, és akkor nem gondoltam rá... :S
2011. márc. 6. 04:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdemes neki írnod!

Képzeld én is úgy jöttem össze a barátnőmmel, hogy ő megírta, hogy tetszem neki, megkérdezte, hogy lennék-e a pasija ha úgy alakul, és igent mondtam, azóta együtt vagyunk és boldogok!:)

2011. márc. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A világ legszomorúbb mondata a "Lehetett volna...."
2011. márc. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mondatot loptam .... Hú de könnyű más tollával ékeskedni :D
2011. márc. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Irj,de inkább ne add ki a lelked.Ha kapcsolatba lépsz vele a neten az már tudatja vele,hogy téged érdekel.

Igen is kell a fiúknak egy kis siker élmény,hogy meghódíthatnak valakit.Közös program jó lenne!

Sok sikert!

2011. márc. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi esetre ne mondd neki el, hogy tetszik. Ereztetheted veled, hogy tebbet jelent, mint mas srac; de ne mondd neki konkretan el. En is beleestem ebbe a csapdaba; elmondtam egy sracnak, hogy tetszik; es azota teljesen lenez engem. Nem tudom miert, de miota tisztaba van azzal, hogy mit erzek iranta, azota felsobbrendunek erzi magat.

Irj neki nyugodtan; sot ha sokszor irsz neki, akkor lehet leesik neki, hogy te tobbet szeretnel, mint baratsag es lep.

Szoritok! Sok sikert!

2011. márc. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se lenne szabad elmondanod neki mit gondolsz róla.

A legjobb az lehetne hogy felveszed vele a kapcsolatot és valamikorra úgy alakítod a helyzetet, hogy együtt csináljatok programot. Úgyis személyesen dől el minden, az internet csak az alkalom összehozására elég.

Ha meg egyből elmondod neki amit érzel teljesen az ő kezébe kerülnek a lapok méghozzá úgy hogy nem tett érte semmit. Ezt te se akarnád :)

2011. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt írtam én is!
2011. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!