Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt? Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Azt már tudjátok, hogy egy suliba járunk, de sokszor ütögeti a lányokat is sokszor szemétkedik velem is, de a legtöbbször normális, kedves, és rendes velem is. pl.:amikor egy két lányt merúgott az osztályban hozzám is odajött, hogy megrúgjon, meg is rúgott, de az összes lány közül akiket megrúggott a leggyengébben engem rúgott meg, meg mindig figyel rám (törődik velem), mert pl.amikor egy bunkó tanár volt akkor is ő mondta, hogy nem, mert leb...sz, meg amikor meglöktem az egyik gyereket akkor is megvédett a tanár előtt, meg még volt pár ilyen eset, mind amikor a suliudvaron is meg a buszmegben is megvédett, hogy ne bántsanak, megmindig olyanokat mond, hogy vigyázzak magamra stb. meg még egy csomó ilyen volt! Mindig megvéd, + segít, és amikor kettesben vagyunk nem merek megszólalni sem egyszerűen ledermedek.
2011. márc. 5. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megrúgott. Egy szar alak, akinek tetszel. Szerintem hagyd a fenébe, én az ilyenektől védem meg a lánybarátaimat. 16F
2011. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem értem h mi lehet abban megvédés meg törődés ha beléd rúg meg hasonlók...ez nem éppen a kedvesség jele.. vagy ha a fiú ezt gondolja akkor ott komoly gondok vannak
2011. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet érteni?? Mondom az összes lány közül akiket megrúgott engem rúgott meg a leggyengébben ezalatt azt értettem, hogy aligért hozzám
2011. márc. 5. 23:12
 4/14 A kérdező kommentje:
A közepéig olvastátok csak el??? és normális válaszokat légyszi
2011. márc. 5. 23:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Én elolvastam. Tetszel neki. De attól még egy szar alak. Lányokat rugdos. Persze nem lehetetlen, hogy csak éretlen még... Hány évesek vagytok?
2011. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

jó inkább olvassátok el a másikakat minimum 5db van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Egyébként ha először látnátok tuti belezúgnátok!!!!!!

(én:12L),(Ő:12F)

2011. márc. 5. 23:20
 7/14 A kérdező kommentje:

Miért csinálja ezt? Miért van ez velem?


Szerintetek miért van ez?


Szerintetek miért kérdezte meg? Miért kellett ilyeneket csinálnunk?


Szerintetek hogy tudnék újra ilyen jó kapcsolatban lenni vele?


Hogy tudhatnám meg, hogy tetszek-e neki?


Szeritetek ezek jelek?


Szerinteteek mit csináljak, szeret?

2011. márc. 5. 23:21
 8/14 A kérdező kommentje:
2011. márc. 5. 23:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Tizenkét évesen még oké, így már érthető :) Azért csinálja ezt, mert kamaszodik, és így fejezi ki, hogy TE tetszel neki, te pedig azért érzel így, mert belezúgtál.
2011. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a link amit kiírtál, mindenkinek a saját kérdéseit mutatja meg :)
2011. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!