Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egyáltalán ilyen lány itt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán ilyen lány itt?

Figyelt kérdés
Előző barátnőmmel nem voltunk úgy együtt, csak összejártunk szex miatt. Nem voltunk szerelmesek egymásba, de így is jól éreztük magunkat. sőt! Igazából nem akartunk azzal bajlódni, hogy párkapcsolat így meg úgy, tudtam róla, hogy ő rendes és az ilyen dolgokat meg lehet vele beszélni, ő meg tudta rólam, hogy nem vagyok egy kretén kocka aki az első dugás után szerelmet vall és birtokolni akarja a csajszit... Múlt héten szakítottunk, az a kérdésem, hogy vannak-e itt ilyen lányok?:D ... vagy csak szerencsém volt vele?! Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!
2011. márc. 5. 22:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem így értelmeztem, és most sem így értelmezem.
2011. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!