Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melegként hol tudok ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként hol tudok ismerkedni, ha nincs ilyen bár a közelben?

Figyelt kérdés
Székesfehérváron lakok és (tudtommal) itt nincs egy melegbár se, érdekelne egy-két tanács hogy-hogyan tudnék ennek ellenére ismerkedni.
2011. márc. 5. 18:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%

Én meg tudom érteni a kérdezőt, sajnos a melegbárokon kívül nem lehet máshol ismerkedni, az interneten sem, mert sok a net meg neonnáci, akik kirekesztőek, és csak bántják a melegeket. Itt ezen az oldalon is túltengenek a nácziak, én is amikor tettem fel hasonló kérdést, csomó elítélő választ kaptam, mert az emberek nagyrészének szórakozás, hogy kicsúfolják a melegek ruháját, viselkedését, vagy az anális örömszerzési módjait.

Egyébként én székesfehérváron nem tudok melegbárt, még sosem jártam ott, de ha jól tudom, ott is nagy százalékot ért el a jobbik, úgyhogy ha volt, akkor már biztos bezárták a maradék melegbárt is!44 Én ajánlanám neked Budapesten a Ráday utczát, vagy budán a rakpartot, ott is van melegbár

2011. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
A bárokat köszönöm de viszont aki előtte szólt asszem nem értette meg a kérdést, örülök hogy neked megy, de hogy próbálkozol?
2011. márc. 5. 19:32
 13/26 anonim ***** válasza:
bocsi :d csak kicsit szét vagyok szórva... szóval Sz.fehérváron rengeteg meleg lakik, van egy ilyen honlap is ahol lehet konkrét oda valósi emberekkel chattelni... bár manapság tényleg sok az átverés.. de ha gondolod írj egy privát email és elmondhatom a tapasztalataimat...
2011. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
78%
SP koncert
2011. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
44%
17 évesen biztos vagy te abban hogy meleg vagy? o_O
2011. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
BÜSZKE VAGYOK RÁTOK KOMOLYAN! Ez az első kérdés ahol nem fikázzák a melegeket meg küldik el melegebb éghajlatra. Én nem vagyok az, de semmi bajom velük. Hajrá a vadászathoz..XD
2011. márc. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
Úgy olvasom itt...
2011. márc. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Én fehérvári voltam... de 17évesen... istenem de aranyos... Én 20vagyok :D Fehérváron volt az a CAVE ott a Korona üzletház vagy minél, de az elég ratyi hely...inkább egyszer gyere fel pestre, alhatsz itt :))))
2011. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 taj getosz ***** válasza:
Menj a Klubba :D
2011. márc. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Higgany ***** válasza:
buzoázis :D
2011. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!