Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 csaj aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spyke93 kérdése:

Van 1 csaj aki nagyon tetszik nekem és van neki pasija, és nyitott azokra az érzelmekre amit "küldök felé" csak nem viszonozza és ez belül fáj:S mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Férfi vagy, sz.ard le... Minek kell olyan csaj aki foglalt?
2011. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért mert ugyérzem belezugtam?
2011. márc. 3. 15:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyitott, csak nem viszonozza? Ugyan! Az, hogy tetszik neked, egy dolog, te viszont neki nem, különben viszonozná a jelzéseidet.
2011. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is így vok csak fordítva, én vok a csaj! Van vki aki tetszik, én is neki neki is nekem is van valakim és mégi bánz, zavar ha más nővel elvan! Ez mért van?Szeretem a párom nagyon de mégis ha +látom a másikat a gyomrom összeugrik és idges leszek!...
2011. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe,nem hiszem, hogy miattad fognak szakítani. Amúgy Te nem Barcs lakos vagy?
2011. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem
2011. márc. 3. 16:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor bocs :)
2011. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudod, az érzelmeket/jelzéseket "küldök felé" nem azt jelenti esetleg neki, mint neked. Lehet, hogy csak egyszerüen nem értitek egymást. Állj elé, mondd el neki, az érzéseidet! Vagy kidob, vagy a jelenlegi pasija probál majd kidobni a 7. emeletröl. Ha az, hogy belezugtál megéri, akkor vállald. Ha nem éri meg, akkor meg mit akarsz?
2011. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szlovakiai?

amugy valts prédát:D

de tenyleg..a lanyoknak nem vmi vonzo,ha egy fiu kimutatja az erzeseit....

szerintem elvezd az eletet mig fiatal vagy :) ráérsz még komoly kapcsolatra kesőbb is :)

2011. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy foglalt fogd már fel, hogy semmit nem jelent! Az jelent valamit, ha kezén van a karikagyűrű, szeretett férje van, meg babája. Akkor hagyd. Ha elvált,és kölyke van, akkor is inkább hagyd :)) No de ha ez nem, akkor nem kell foglalkozni az aktuális pasasával, mert ha te jobb vagy, jobban tetszel neki, akkor téged választ. Az emberek nem szeretnek egyedül élni, társas viszonyba burkolóznak. Közben keresik azt akivel végleg boldoggá tudnak válni. Attól ,hogy van palija, még nem biztos, hogy pont az az IGAZI neki, és azzal akarja leélni az életét. Majd ő dönt, hogy ki kell neki. A nők gyakran váltják a párjukat, férfiak is, ezt látni lehet simán. Közeledj hozzá, ne add fel, de ne legyél túl rámenős. Ha látod, hogy nem kellesz egyértelműen neki, akkor hagyd a fenébe.
2012. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!