Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eddig úgy volt h csak szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig úgy volt h csak szex lesz. Akkor most mit cirkuszol?

Figyelt kérdés

Kb 4ésfél hónapja ismerkedtem meg a sráccal. Egy egyetemre járunk. Még sosem találkoztunk. Teljesen véletlen találtunk 1másra a neten. Vizsgaidőszakban szinte mindig naponta beszéltünk 2-3 órát. Kiderült, hogy ő most épp nem szeretne barátnőt csak egy laza kapcsolatot. Én meg úgymond belementem hogy csak szex legyen kettőnk között. Mondtam h várjuk meg amég végzünk a vizsgákkal. Utána ő 1 hétre elment síelni. Aztán mindig volt valami ami pont nem jól jött ki. Legutóbbi hétvégén pl fent maradtam pesten, erre ő elutazott a haverjához vidékre. Most hétvégén meg én haza jöttem, ő meg közölte, hogy semmi dolga nincsen. Tnap pont a hosszú hétvégéről beszéltünk, én említettem neki h elutazok, és mondta h gondolta, hogy akkor sem leszek az övé. Írta neki, hogy : nem mondok semmit :) már pont menni akartam aludni, erre ő azt írta, hogy: biztos túl tartalmas ahhoz,hogy 1 percben elmondhasd. písz --és kilépett én meg csak néztem. A múltkor pl én randiztam egy másik sráccal és attól is teljesen kiborult. Folyton róla kérdezgetett, meg hogy mért jelent nekem többet egy randi, mint hogy vele töltsek egy éjszakát, mit tud az a srác amit ő nem....stb

Mért kell ezeket csinálnia, miközben éppen azért döntöttünk a csak szex mellett, mert legfőképp ő nem akart ilyen "cirkuszokat" egy kapcsolat miatt. De közben meg pont mindig ő ír és már 4 hónapja beszélgetünk anélkül, hogy lefeküdtünk volna...nem értem.


20L (a fiú 21)


2011. márc. 3. 15:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mert nem feküdtél le vele,mégis mire számítasz.A szexpartnerek heti minimum 2-szer szexelnek,ti még nem.Én is kilennék,olyan csúdát csinálnék,mert ezt beszéltük meg ehhez akkor tartsuk magunkat.
2012. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!