Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs mondanivalóm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs mondanivalóm?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem egy lány, de vhogy nem tudok neki mit mondani, csak néha egy-két mondat hangzik el. Bárkivel tudok órákig beszélgetni, nagy dumáim vannak, kedves, humoros vagyok. Vele valahogy nem megy. Pedig ő elég sokat tesz érte, már amennyi egy jócsajtól elvárható. Túl régóta vagyok egyedül és valahogy már elhittem hogy ez így is marad. Háború zajlik bennem és kezdek tönkremenni, nem eszek, nem is alszok eleget. Tudom én hogy lazábban kéne, meg tökmindegy hogy miket mondok, de úgy félek, mintha az életem múlna az egészen.. a hiba csak bennem van.
2011. márc. 3. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen a nagy szerelem. Azért csak vágj bele. Ha bejössz nála, megszűnik a gátlásod.
2011. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben mint Te, és sajnos ez nálam nem is változott anno, de ott a lány is ilyen volt, alig beszélt valamit, abszolut nem tudott önmaga lenni mellettem. Szintén boldogtalan voltam emiatt, önbizalmam is elszállt..kifordultam önmagamból..Utólag úgy gondolom nem voltunk egymás mellé valók, ami már mind1 is, mert nem vagyunk együtt. Egy tény óvatosan ezzel az agyalással, önmagunkal szembeni elvárásokkal..mert nagyon ki fog rád hatni, és ki is készülhetsz. én azt javaslom semmiképp ne akarj neki megfelelni, ne ugy gondolj rá mintha ettől fügne az életed. Amint tudatosan átrendezed a gondolkodásod, abban a pillanatban javulni fognak a dolgok körülötted, közérzeted. Ha nem jön össze? Semmit nem vesztel majd lesz másik lány, igy fogd fel ;) tényleg ez a gyógymód. Nekem bevált. Pár hónap kellett míg átrendeztem a gondolataimat(igaz akkor már nem voltunk együtt) és most ujra a régi vagyok:) sőt...most van egy lány akivel alakulóban vannak a dolgok, de nálla már teljesen azt érzem, ha nem jön össze..semmi baj.El kell fogadnunk önmagunkat és tisztelni. Igy nem vagyok sem görcsös sem feszült, ha meg nem passolunk akkor ez van, egyszerűen arról van szó, Ő hozzá más való, nem Veled van a baj;)
2011. márc. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!