Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ilyen lány a válaszolók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen lány a válaszolók között, akinél ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Ádámnak hívják a fiút, aki tetszik neked, vonzódsz hozzá, bár van egy másik "kapcsolatod" ami nem az igazi és ezt te is érzed, mégis bizonytalan vagy, nem tudod mit tegyél. a srác aki most tetszik osztálytársad, nem az a nagyon népszerű ember, viszont megértő és mindent meg tudtok beszélni.


van ilyen köztetek?:D


2011. márc. 1. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Istenem, én is Ádám vagyok és egy lány így van velem az osztályból xDD
2011. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami hasonló volt. Szeptemberben összejöttem egy osztálytársammal, nem voltam belé szerelmes, viszont nagyon j barátok voltunk, és ő többet akart. Igazából már másnap rájöttem, hogy nem akarok semmit, pláne, hogy közben ismerkedtem meg egy másik sráccal. Megbeszéltem az osztálytársammal, hogy nem akarok tőle semmit, akkor nagyon csúnyán elküldött ide-oda (azt hiszem, jogosan), de aztán a másik fiúval összejöttünk. Mindennek ma pontosan 5hónapja :) azóta imádjuk egymást:) Szerintem lépj. Ha nem igazi a kapcsolatod, viszont valaki más tetszik, akkor hajrá. Jobb lesz:)
2011. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szakiiits. :D
2011. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
volt de nem osztálytársal. Jártam egy ádámmal miközben vonzódtam egy másik ádámhoz.:Dddd
2011. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1: kit érdekel hogy mi a neve? (már bocs)


2: Ne élj kényszer kapcsolatban, mert úgy sosem leszel boldog!

2012. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!