Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meselj az elso kapcsolatodrool...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meselj az elso kapcsolatodrool!? Kerlek. -. -

Figyelt kérdés

honnan ismered?

randik?

elso csok? ... <3


2011. márc. 1. 01:24
 1/6 Moszuke ***** válasza:
82%

23/f vagyok, húgom 20lesz.

barátnőm 19 lesz.


barátnőm és a húgom osztálytársak.

barátnőmet nevezzük eszternek.


húgoméknak szalagavatójuk volt kb 5hónapja.. mittomén már.

és a húgomnak a pasija volt a párja.

eszternek volt valami nyomorék párja akit a neten szedett össze ilyen táncpartner kereső oldalon vagy nemtom hol...

ahogy elkezdődtek a táncpróbák a húgom több osztálytársa is bepróbálkozott nálam hogy szeretnék ha a táncpartnerük lennék.


szó se róla ezek a lányok mind rendes jóra való lányok.. csak hát kissé ilyen teleszart búvárruha fíling az összes kb..(kövérek magyarul)

én meg akkor tájt éltem a tapló korszakom végét és még volt bennem annyi bunkóság hogy elhajtottam ezeket a lányokat a fenébe...


hát teltek az idők.. heti 1próba. eltel már vagy 2hónap próba...

amikor eszter netről szedett táncpartnere, hirtelen eltünt.. bokatörésre vagy akármire hivatkozva..

akkor jöttem a képbe én..


szitu:

ülök...áh ülök.. r*hadok a gép előtt..

húgom idejön a szobába.. azt mondja... tudod van egy osztálytársam, eszter.. magas vékony meg minden.. tudod multkor láttad.. itt aludt.. tudod az aki látta a kiszakadt gyatyádat meg a seggedet benne.. mondom igen, .. nyugi leesett ki az...

- na igen.. és szalagavató főpróba előtt hirtelen eltünt a párja és kéne neki vki..


- és hát rád gondoltunk.. ne szólj semmit! tudom hogy nem akarod meg minden, de gondolj bele.. ilyenkor már nem tud mást találni... (jött az érzelmi ráhatás:D)


első gondoltatom az volt hogy.. oké... ezt kihagynám..

de mivel a tapló korszakom vége felé voltam erősen és a lelkizós énem kezdett előtörni megsajnáltam a lányt.


aztán.. amikor mondta a hugom hogy hát a lánynak én vok az utso lehetősége akkor azt mondtam hát jó..belemegyek.


és hogy hozzuk be a tetemes lemaradást a táncpróbákkal?

hiszen ő a expartnerével már f*szán tud táncolni én meg szart se tudok és nyakunkon a főpróba..

hát hogy máshogy?... önerőből próbák..


még aznap a hugommal elpróbáltuk a tánc lépéseket, tánc fogást, az alapokat...

másnap ismét próba vele.


hugomról tudni kell nem épp nagy darab, kicsi és vékony lány, de egész könnyen táncoltunk már két nap után.

ekkor jött a csavar... megjelent eszter, átjött hozzánk hogy próbáljunk, szokjuk egymást. (ugye zene nélkül tanár nélkül minden nélkül, saját erőből.. csak hogy világos legyen)


csak hát a csavar hogy ez a lány bizony jó egy fejjel magasabb mint a hugom...

és hát bárki bármit mond de bizony (akkor még 22éves fejjel)

amikor az ő kezét és testét fogtam meg bizony nem volt olyan laza érzés mint a hugomat fogni.

először is... sokkal magasabb volt ezért a tánc lépéseket totál másképp kellett megcsinálni.. nagyobbakat lépni, stb.

a másik meg hát.. emberek.. egy idegen, magas, vékony élő lélegző lány.. aki engem fog és táncolunk..

nos igen.. kissé izgató volt és kellemes.

de ekkor még semmi komoly érzelmek nem voltak bennem.. csak a szokásos alap izgalom.


oké megvolt a szuper próba.. bénázás bénázás hátán.

megbeszéltük hogy másnap átmegyek hozzá és náluk próbálunk..

nos az aznapi próba hát.... táncoltunk olyan 15percet aztán beszélgettünk 4órát.

ez a beszélgetés nagyon fontos forduló pont volt kettőnk között mert ez után kezdtem érdeklődni a lány iránt.

és ezután néztem rá mint potenciális párra.


hát jójó.. történtek a próbák meg hivatalos próbák zenére, tesi teremben stb...telt az idő szépen.


és egy haver noszogatására a főpróba előtt elhívtam a lányt sütizni..

maga a süti mint program nem jött össze de a "randi" igen.

aztán még két randi.. időközben megvolt a szalagavató is stb.


randik:

állunk a megállóban várjuk a buszomat. kikisért a lány a buszhoz.

és hát kínos csönd.. ugye hát hiába 3.ik randi még senki se vallott semmit így kétes volt hogy mi most miért is találkozunk.. de hát ez ilyen nyílt titok fílinges volt.

mind tudjuk milyen az:)

tudtuk mind ketten hogy miért találkozgatunk de senki se mondta ki.


hát mondom magamban... síri kuss. kihalt utca.. láttam fázott a lány... hát mondom átölelem!!!(hajjaj)... (2.ik randin a kézfogás már megvolt.. mondom akkor egy ölelés nem a világ 3ik randin)


átölelem.. semmi viszonzás... azonnal "megtorpantam" hu mondom b*szus vmit nagyon benéztem...

szerencsére jött a busz. mondom oké megmenekültem...

de k*rva lassan telt el az a 2-3másodperc mire odaért a busz.. mondanom sem kellxDD


aztán láttam a lányon hogy vmit nagyon akar mondani.. közeledik a busz.. beáll... ajtót nyit..


majd odaszól eszter hozzám:

adhatok egy csókot?.. én fel se fogtam mi a f*szt kérdezett, a fejem automatán mozgott felé.. ekkor ő egy ajak csókot nyomott rám.. akkor tudatosult bennem hogy mit kérdezett előtte negyed másodperccel... és hogy mit is kaptam...


felszáltam a buszra... és tudatosult bennem hogy életem első ajak csókját kaptam ami jól esett. (14évesen volt már ajak meg nyelves csók, de hát az gagyi volt ehhez képest.)

igazi puha, kissé nyálas.. szívet dobogtató csók..


ekkor döntöttem ugy hogy még 1 randi. de ekkor már nyílt lapokkal.

rózsaszál, meg a nagy kérdés... "járunk"?

rósza elfogadva, kérdésre igen válasz... oké "járunk"..


kb 3hete jártunk amikor arra "ébredtem" hogy beleszerettem.. konkrétan szerelmes vagyok eszterbe:)

és hát már bőven a lelkizős korszakomban voltam és kilábaltam a tapló korból.. így elkezdtem szépen kimutatni az érzéseimet felé..

(tudom fúúúúj ilyet férfi nem tesz.. de hát ez van)


mint utólag kiderült ennek hatására esett ő is szerelembe belém erre rá 2hétre kb.


hát így tömören ennyi.

2011. márc. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy 15-18 éve volt már.

1.Haverom húga volt,tinidiszkóban mentem oda hozzá

2.Séta kutyával,cukrászda,Margitsziget

3.Első randi végén

2011. márc. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. osztálytársak voltunk

2. suli tután, bevásárolómközpont. nála. nálam. fagyizó. park. dunapart. séta a hegyen. :)

3. osztálykiránduláson :d sötét volt, és az ölében feküdtem, és beszélgettünk egy padon, a házak mögött.

2011. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Swinger klubból

2. Seychelle-szigetek

3. Mount Everest

2011. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én az előbb ítam le egy másik kérdéshez, bemásolom, így is érthető lesz :)


"szóval az egyik barátnőmnél szilvesztereztünk, nyolcan, öt lány + három fiú

kicsit unatkoztunk ezért az egyik srác feldobta ötletként hogy játszunk üvegecskét... egyszer aztán rámkerült a sor és hatalmas szerencsémre a 'másik fél' az a srác lett aki akkoriban iszonyatosan tetszett... a srác nem volt szép mások szerint, de az én szememben az volt...:D na szóval mondták hogy akkor most ti ketten jöttök (egy szájrapuszi lett volna)... de abban a pillanatban kiabált a barátnőm anyukája hogy menjünk vacsizni... a többiek elindultak kezetmosni de én kicsit elbambultam s nem szöktem rögtön fel... a srác is valamiért nem ment ki, aztán mikor észrevettem hogy a többiek nincsenek ott ránéztem a srácra, ő meg rám s néztük hosszan egymást... aztán felállt s odajött hozzám, leült mellém... megint néztünk egymást pár percig éééés akkor... megcsókolt... az volt életem első csókja...:) kb. 5 percig csókolóztunk (nem folyamatosan) s akkor a barátnőm benyitott hogy hol vagyunk de amikor látta hogy mit csinálunk rámnézett... én elvörösödve vigyorogtam erre becsukta az ajtót... aztán lementünk és ők ezen szórakoztak én meg vérvörösen hallgattam aztán amikor végre megszólaltam mondtam hogy nekem legalább jól indul az év :D


hát szerintem egy szép élmény mert a scráccal, habár szakítottunk, azóta is jóban vagyok és ezt a szilvesztert sosem felejtem el :)


ja amúgy 13 voltam és most 14 vagyok:D


köszi mindenkinek aki végigolvasta :)"

2011. márc. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én fiatal koromban tudnivaló elég csúnyácska voltam.

27 F/ vagyok

Első komoly barátnőmmel 19voltam mikor megismerkedtem ,Épp nem tanultam ,nyár volt jött egyik haverom hogy menjek vele alkalmi munkára. Jó ötletnek tűnt. Kiderült hogy a haverom osztálytársa szólt a munkáról aki egy nagyon szép lány volt. Ki is nézte már haverom magának. Én amúgy is esélytelennek tartottam magam, szóval nem is gondolkodtam a témán. Csak hogy haverom elkövette azt a hibát hogy annyira nyomult a lánynál ,hogy annak elege lett belőle 2 nap után és átült mellém. Látásból ismertük csak egymást. Elkezdtünk beszélgetni aztán már mindig kerestük egymás társaságát. És azt vettem észre ,hogy repül az idő és már rég összejöttünk.

2011. márc. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!