Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami kreatív program hónapfo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami kreatív program hónapfordulóra?

Figyelt kérdés

Sok ötletem nincs még nagyon, jövő hét hétfőn leszünk 1 hónaposak. Van esetleg valami pozitív tapasztalat, hogy milyen program (valami nem túl romantikus katyvasz) vált be nálatok olyan nagyon? :)

( Igen, amit a nagytöbbség írni akar és írni is fog a válaszolók összetételét ismerve, az valószínűleg meglesz, így valami különleges programra gondoltam, ami a szex előtt lenne :D )


2011. febr. 28. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kávézó, sütiző, mozi(bár nem vagyok egy mozipárti, de ilyen időben leszűkül a lehetséges helyek sora)
2011. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tsz-tag ***** válasza:
szakítópróba :D
2011. febr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tsz-tag , kifejtenéd? :D
2011. febr. 28. 23:19
 4/7 anonim ***** válasza:
esetleg hívd fel magadhoz, filmezzetek, vacsi, és utána majd adja magát a helyzet.
2011. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PT-Daniel ***** válasza:

hmmm... nem szeretnel sajat magad kitalalni valamit, amire aztan büszke lehetsz, mert bizonyitod SAJAT kreativitasodat es szemelyisegedet?


Amennyiben nem igy gondolod, ajanlani tudok valami viccesebbet, extrasabbat. Pl. igaz, picit hideg van hozza, de elmenni paint-ballozni vagy gokartozni. De, ha valami itthonosabbra gondolsz, fözzetek együtt. Hidd el nem olyan bonyolult, ha egyszerüen azt csinalod, amit mond, de nagyon aktivan!


Vagy, ha nem gond az utazas, en pont most töltöttem szinten az elsö honapot, mi elmendtünk a becsi varoshaza elötti jegkorcsolyapalyara, a Wiener Eistraumra. Nagyon varazslatos volt!


...hmmm... vicces, hogy eddig vagy nem tartottak egy honapig, vagy majdnem pontosan negy evig a kapcsolataim eddig... remelem most megtalaltam az igazit ;) nagyon ugy erzem...


26/F

2011. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tsz-tag ***** válasza:
felhívod magadhoz leülteted magad elé és komoylpofát vágsz...így kezded: drágám valamit el kell mondanom.Multkor átmentem hozzátok és csak az apád volt otthon, vártalak de nem jöttél és valahogy egymásba gabalyodtunk...Kifejted a pózokat stb meg mennyire élvezted és hogy lehetne ezt valami úton módon többször is vele...A végén meg csak a szokásos: vicceltem! mehetünk vacsizni?:D
2011. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

juj :D tsz-tag :D az szép lenne :DD mondjuk nem hónapfordulón, és nem az apjával, hanem a bátyjával, de lehet h egyszer bevehetem :D


utolsó előtt : köszi a tippeket, igazából egy kis inspirációt vártam, nem azt, hogy helyettem tervezzétek meg :)

de köszönöm mindenkinek a tippeket. valószínűleg nem csapunk nagy bulit, mégiscsak egy hónap :) majd a 3.-nál, 4.-nél :) egy kis filmezés, vacsi tökéletes lesz :)

2011. márc. 1. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!