Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Korábban még nem volt barátnőm és most van egy lány, aki az osztálytársam, aki nagyon tetszik. Mind a ketten kissé visszahúzódóak vagyunk. Szinte minden szünetben beszélgetek vele és szemezni is szoktunk egymással. Továbblépni nem tudok kérlek segítsetek. 15/f
2011. febr. 28. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te is bejössz a lánynak. Szóval nincs más hátra, mint összeszedni minden bátorságodat és megkérdezni, hogy van-e kedve suli után elmenni valahova, vagy meghívhatod-e egy üdítőre vagy sütire és közben folytathatnátok a beszélgetést:)
2011. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg rájönni, hogy mondjuk milyen filmet nézne meg, vagy hova menne el szívesen -esetleg célzott-e rá korábban- és hívd el..Hajrá:)
2011. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azokat tudom csak tanácsolni, amit előttem írtak, valamint bár írtad, hogy te is visszahúzódó vagy, nekem van egy osztálytársam, aki minden szünetben ott van ahol én, hiába rá se nézek akár (ha pl. rossz passzban vagyok vagy mással beszélek) és hiába másról témázgatok a barátaimmal, ő attól még odajön és hallgatózik, meg egy-egy felkacagás, néhány aházás, amikor pont nem kellene. Na lényeg az, hogy ne tapadj rá, ne mássz a képébe, mindig csak akkor legyél ott, amikor tudod, hogy nem vagy idegesítő.

A másik dolog pedig: kérd el az msnjét, ha még nincs meg. Ott nagyon sok mindenről tudtok beszélni, sőt még ha úgy van kedvetek, webcamerázni és mikrofonozni is tudtok, úgy pedig egyre közelebb kerültök majd egymáshoz. Szorítok nektek! :D:D 16/L

2011. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha kicsit nagy lépésnek tűnik randira hivni, egyszerüsitsd le.

ha szunetben beszelgettek kerdezd meg nem akar e veled elmenni a bufehez, vagy suli utan segit e valami aprosagban es ha bennmarad veled akkor boldog lehetsz <3

kiserd haza mutasd meg a kutyadat ha van, iyan kis szemelyas aprosagok...

hajra es mosolyogj rá :)

2011. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2011. márc. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!