Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Ugy gondolom mivel en is ilyen srac vagyok, egy visszahuzodobb lanyt szeretnek elso baratnonek, de nem tudom, hogy vannak-e egyaltalan ilyen lanyok... Sajnos nem nagyon ismerek. Egyaltalan honnan tudnam oket megismerni?
2011. febr. 28. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak, en is ilyen vagyok de most foglalt:D
2011. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen nagyon sokan vannak ,de nehéz őket megtalálni:S

Mivel kb sehol sem találkozhatsz velük iszonyat nehéz megtalálni őket.Esetleg baráton keresztül ismerheted meg őket.Amúgy a visszahúzódó lányok kettesben sokkal vadabbak mint a nyitottak:P

2011. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Leginkább otthon ülnek.

Én is :D 17/L

2011. febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok :)

a visszahúzódóbb lányok -úgy vettem észre- sokkal több időt töltenek a gép előtt, így a neten szerintem nem nehéz találni. például pont itt. : ]

2011. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vannak, de csendes pasi- csendes csaj nem biztos h jó párosítás, mert egyikőtök se szólal meg. én is visszahúzódó vagyok, így meg nem szólítanak le legtöbbször
2011. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Látod, itt mennyi van? :D Én is az vagyok egyébként. És mostanában nem is járok el sehova... tehát igazolódni látszik, hogy a neten aztán tudsz szemezgetni :D
2011. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

vannak <3

es ne a discoba keresd. :)

ismered a waldorf sulikat?

csupa normális erdeklodo csini es az eletben valait akaro csajszik. nem kihivo platykas cicak. <3

problj talalni a kozeetekben egy ilyen sulit, menny el eloadasokra, programokra vagy csak setalj be. karacsonyi bazar roantikus teahazzal?

sok sikert

2011. márc. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt sokan vagytok, de sajnos interneten keresztul nem szeretnek ismerkedni egyelore :( Annak nagyon orulok hogy sokan emlitettetek a sz.gepet, mert ugyanigy otthonulo vagyok én is :) Discoba sosem voltam meg es nem is szeretnek ott becsajozni. Nektek amugy hogyhogy nincs baratotok ti nem akartok, vagy visszahuzodasotok miatt nem kozelitenek?
2011. márc. 1. 14:28
 9/9 anonim ***** válasza:

17:48-as vagyok. Épp, mert nem találunk egymásra. Olyan dolgokkal foglalkozom, amik erősen a természethez kötődnek, ami kicsit leredukálja a lehetőségeimet xD A városba csak bulizni nem járok, nincs kedvem a partiarcokhoz.

Én nem tudok mást csinálni, mint neten ismerkedni. Igaz, mostanában még ezt sem csinálom - elment a kedvem tőle. Azaz, mindkettő ok igaz.

2011. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!