Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen nők is vannak? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nők is vannak? Mit szólnátok, ha kiderülne az első randin, hogy a nő minden este mással hívatja meg magát vacsorára, különböző éttermekbe?

Figyelt kérdés

Regisztráltam egy társkeresőn, majd gyanútlanul elmentem az első randevúra.

Itt a hölgyemény, azonnal úgy indított, hogy mi az, hogy nem vacsorázni viszem el őt egy étterembe?


2011. febr. 28. 01:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam, hogy elsőnek megteszi, ha egy kávé mellett elbeszélgetünk és meglátjuk, hogy lesz-e folytatása.

E helyett, elsőre akkora leszidást kaptam az ismeretlen nőtől, hogy "milyen sóher vagyok és, hogy ő minden este vacsora mellett ismerkedik"...

2011. febr. 28. 01:22
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagytad faképnél rögtön? Én nő vagyok,de ha én így jártam volna akkor rögtön ott hagyom egyedül..Azért odaszóltam volna,hogy "Ha etetni akarok valakit akkor kiskutyát tartok.."
2011. febr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem otthagytad egyből...
2011. febr. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
tobb mint loty@
2011. febr. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Hát haver, én elvittem volna, aztán a számla rendezésénél kitettem volna az asztalra az én részemet... megérte volna látni az arcát :D

Bár azt hozzá tenném azért, hogy lehet, hogy nem ártott volna egy kicsit jobban megismerni, mielőtt randira hívod...

2011. febr. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

...hogyan ismerjem meg jobban az ELSŐ randi előtt??


Amúgy persze, hogy ott hagytam, de még most is libabőrös leszek, ha eszembe jut, hogy micsoda mocs@k nők élnek közöttünk!!

2011. febr. 28. 02:08
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy ötlet, hogy hogyan tanítsd móresre:


Szerzel egy olyan kabátot, amit nem sajnálsz elveszíteni. Egy ugyanilyen táskát is szerzel mellé. A táskába raksz mondjuk kartont, hogy látszólag legyen benne valami, de ne legyen kár érte. Az értéktárgyaidat, telefont, pénzt a zsebedbe rakod.

Szólsz a csajnak, hogy elnézést a múltkoriért, szeretnéd elvinni egy drága, puccos étterembe. Elmentek, jól beesztek mindketten, majd neked váratlanul csörög a telefonod (beállíthatod előre az ébresztést, vagy az asztal alatt megnyomhatod). Felveszed a telefont, mondván "jaj, ez nagyon fontos hívás!", hallózol bele, mintha nem hallanál semmit, majd (a kabátot és táskát ott hagyva) felállsz hogy "várj, kimegyek, nem hallok semmit!", azzal kisétálsz és hazamész.

A csajt meg otthagyod a számlával.


Nem árt vastag dupla pólót venni a pulcsi alá, nehogy hazafelé megfázz.

2011. febr. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utóbbi ötletet bevetnéd, szerintem inkább kérd egy barátodat, hogy tényleg hívjon fel, mert ha csak a jelzés szól és te elkezdesz beszélni, elég ciki ha közben tényleg megszólal a telefon:)
2011. febr. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Egy hasonló eset volt egyik munkatársammal,régi ügy már,valamikor a 90-es évek elejéről..A pontos sztorit nem tudom,hogy miért leckéztette meg a nőt,de azt tudom,hogy elvitte vacsorázni egy elég drága étterembe,ami vízparton van,elég messze a várostól,és még erdő is körül veszi.Rendelt a srác mindenféle drága kajákat,italokat,desszertet,aztán a kaja végeztével elnézést kért a csajtól,hogy kint hagyott valamit a kocsiban,de mindjárt behozza.Ki is ment,de a "kamu pénztárcát"természetesen bennt hagyta az asztalon,hogy a csaj nehogy gyanút fogjon.Aztán szépen beült a kocsiba és elment.Pár óra múlva,az étterem zárása után ment vissza kíváncsiságból,és látta hogy a csaj az út szélén bukdácsol a magassarkújában,és minden arra jövő-menő autót lestoppol.
2011. febr. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnallak, de ne gondold, hogy minden no ilyen! En no vagyok, engem meg hazas, kapcsolatban elo ferfiak szeditettek. De vegul, evek multan ratalaltam az igazira. Sokaig tart, legyel kitarto.
2011. febr. 28. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!