Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátok voltunk, de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok voltunk, de most talán többet érzünk. Mi legyen? Többi lent

Figyelt kérdés

Gyerekkorunk ota ismerjük egymást, együtt jártunk suliba, együtt játszottunk. Felnőtünk (23 vagyunk) és most is tart a barátság. Kivül belül ismerjük egymást. sokmindent tudunk egymásrol, de pl másik párkapcsolatát azért nem témázzuk ki. most mindketten facérak vagyunk. elmentünk egy buliba, ahol sikerült sokat innom. és valahogy csokoloztunk. Ehhez hozzátartozik, hogy 23 évesen 2 barátom volt, akikkel 1,5 és 1 évet voltam együtt, senki más rajtuk kivül, vagyis nem vagyok ilyen alkoholista bulizos pi..a.

kikapcsolodtunk, de sok lett az alkohol. majd pár nap mulva felhivott nincs e kedvem sétálni. sokat beszélgettünk (erről egy szot sem). masnap megintcsak elhivott. valahogy sokkal többet érzünk egymás iránt már, csak ő is és én is félünk elrontani. sms-ben megirta már, hogy ő nagyon sokat gondol arra a csokra. én is megirtam neki ezt. és vágyom is rá, már nagyon.


attol félek, hogy ennyire ismerjük egymást és mi lesz igy a csok utan? megcsokoljuk egymást, jo lesz. de hogy utanna mit is mondjak neki, fogalmam sincs. tudom hogy a csok szavak helyett leir mindent, de mégse fordithatok utanna hatat, és mehetek haza. nagyon fura helyzet, nem tudom mit fogok neki mondani utanna majd. végtelenségig meg nem maradhatunk csendben :-)


2011. febr. 27. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszed el, mennyire irigyellek most titeket.:) Érdemes megpróbálni, mert mély barátságokból tartós párkapcsolatok gyakran kialakulnak. ha ne adj'Isten nem működne, még mindig maradhattok barátok. Hajrá!


19f

2011. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jó barátok vagytok majdnem hogy "BFF" akkor inkább hanyagolnám a dolgot.. én nekem van egy "barátnőm" akivel nagyon közeli a kapcsolatunk azaz néha szoktuk szexelni ,de csak azért mert nincs senkink és néha kell az is :) F/18
2011. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát az biztos, hogy többet érez irántad mint barátség, tetszel neki, de valahogy úgy jött le nekem, hogy te nem akarsz semmi komolyat...

elnézést ha rosszul látom, de végülis te tudod, hogy mit akarsz. Ő biztosan benne lenne...mármint a kapcsolatban. Szóval csak rajtad áll:) Sok sikert nektek!;)

2011. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm. én is akarom már nagyon. viszont mint irtam is, nem olyan vagyok hogy sok pasim volt, össze vissza mindenkivel.

és aki nincs benne, nehéz elhinni hogy milyen nehéz is ez. mert teljesen ismerjük egymást, mégis csak most kezdünk bele. és legalábbis nekem nagyon nehéz helyzet ez.

2011. febr. 27. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sajnos így vesztettem el a legjobb gyerekkori barátnőmet. Egy buliban kicsit többet ittunk a kelleténél, nagyon jól éreztük magunkat, aminek az lett az eredménye, hogy lefeküdtünk egymással. A kijózanodás után még egy hónapig jártunk, de valahogy párként nem illettünk össze annyira, mint barátként. Durva veszekedéssel lett vége a kapcsolatnak. Ennek már 7 éve, de a mai napig szinte csak köszönünk egymásnak, ha találkozunk. De Nektek drukkolok! 27/F
2011. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs veszteni valótok. A leírtak alapján mind a ketten vágytok egymásra ezek után meg nem is tudom hogy miröl beszélünk... Sok boldogságot!
2011. febr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!