Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire célzott ezzel? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire célzott ezzel? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
Levelezek egy ismerősömmel, jól el tudunk beszélgetni mindenről. Azonos véleményen is vagyunk. Már vagy egy hete minden nap beszélünk. Minimum 30-40 levélnél biztosan járunk. Tett egy célzást rá, hogy ő is olyan sejtelmes, mint az egyik srác akinek tetszek, de ez rejtély marad. Annyira szeretném, hogy kialakuljon egy nagyon mély barátság köztünk. Mindig is vágytam egy fiú legjobb barátra. Szerintetek ez mit jelentett?
2011. febr. 27. 18:00
 1/6 Norb66 ***** válasza:
Megvillantotta egy tulajdonságát amit szeretsz egy fiúban :) Tetszeni akar neked :)
2011. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem nem tetszik az a másik srác(:Őt viszont nagyon kedvelem.
2011. febr. 27. 18:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő többet akar tőled mint barátság!
2011. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De valahogy tudasd vele hogy te csak barátként tekintessz rá nehogy félre értse.
2011. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő olyan, hogy már mondta pár lánynak, hogy jó csaj vagy, igen. Szóval tudom, hogy van már akik tetszenek neki. Én nem tudom még mit akarok tőle:S Eddig egyetlen fiúra sem néztem még így fel, nem tiszteltem őket ennyire. A baj csak az, hogy osztálytársam.(tapasztalatból tudom, hogy nem érdemes), és alacsonyabb nállam. Azt mindenképpen szeretném, hogy legjobb barátok legyünk. (remélem ő is ennyire kedvel, mint én őt)Egyszerűen jó lenne odadőlni hozz ha van valami, beszélgetni vele...kiskoromb óta egy fiú legjobb barát volt az álmom
2011. febr. 27. 18:17
 6/6 A kérdező kommentje:
kölcsön adta az egyik kedvenc cdjét is, igaz elmondta 4x, hogy vigyázzak rá nagyon. Tekint már engem minimum a barátjának? ha legjobb barátok lehetnénk...egyenlőre ez a legnagyobb álmom.
2011. febr. 28. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!