Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Meg tetszett nekem egy lány, de nem ismerem, facebookon találtam rá. Nagyon tetszik nekem, hogy közeledjek, mit tegyek?
2011. febr. 27. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bejelölted? Ha igen, bökd meg. Majd írj neki emailt. Kedveskedj neki, majd hívd el talizni. Onnantól meg már sínen vagy, mint József Attila.
2011. febr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
írd oda az egyik képe alá kommentben, h sunáznád.
2011. febr. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
01:19 ez amúgy milyen név, ha szabad megkérdeznem?
2011. febr. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
holland, de inkább a kérdésre koncentráljatok.
2011. febr. 27. 01:29
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem inkább románnak vagy szerbnek tűnik...


és hogy válaszoljak is: írj neki üzenetet, máshogy nem nagyon tudsz fb-n keresztül közeledni. de én a helyedben nem számítanék túl sok jóra, a legtöbben nem szívesen válaszolgatnak szerintem ismeretleneknek

2011. febr. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jó, de egy helyen lakunk.

csak válaszol.

2011. febr. 27. 01:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem holland :DDD

A Mitar Mirić névnek az šatrovački féle változata, ez egy fajta szleng.....ez így gondolom nem egészen érthető, de elég hosszú lenne elmagyarázni, minden esetre szerb, nem holland:)


Jó, amúgy ha egy helyen is laktok, akkor sztem bökd meg pl. aztán ő visszabök stb......aztán ha kölcsönös, akkor bejelöl/te bejelölöd....aztán majd fölveheted msn-re stb. stb. majd alakul ;)

2011. febr. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj neki, aztán ha jól nézel ki a képeden, jó eséllyel válaszol.
2011. febr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!