Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt életed legjobb randija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed legjobb randija vagy legromantikusabb "élménye" vagy eseménye?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Vacsi nyáron, szép lány, utána azonnal kex, és nem került gyakorlatilag semmibe. Nem volt lehúzós krva. Se előtte se utána ilyet nem láttam.
2011. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kex? az jó lehetett
2011. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom, akivel már rengeteg időt lehúztunk együtt, mikor átmentem hozzá, a szobája csak gyertyákkal volt megvilágítva, füstölő illat, várt egy csokor rózsa és a kedvenc csokim, egy jó szex majd közölte, hogyha elfogadom, akkor miután befejeztem a sulit, eljegyez és összeköltözünk :)
2011. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat en nem csipem a romantikazast. Ugyhogy ezt elore letisztazom az aktualis parommal:D
2011. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia! amikor 2 hónap után láttam újra a páromat, és csak feküdtünk egymás mellett és szólt a zene és csak puszilkóztunk :)

de persze vele minden szexelés szeretkezés, akármilyen durva is, szóval az is romantikus :D :)


L/22

2011. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy ari élmény jutott eszembe, habár nem ez volt a legromantikusabb, de akkor nagyon boldog voltam, és szerintem senkit nem zavar ha leírom :)


szóval az egyik barátnőmnél szilvesztereztünk, nyolcan, öt lány + három fiú

kicsit unatkoztunk ezért az egyik srác feldobta ötletként hogy játszunk üvegecskét... egyszer aztán rámkerült a sor és hatalmas szerencsémre a 'másik fél' az a srác lett aki akkoriban iszonyatosan tetszett... a srác nem volt szép mások szerint, de az én szememben az volt...:D na szóval mondták hogy akkor most ti ketten jöttök (egy szájrapuszi lett volna)... de abban a pillanatban kiabált a barátnőm anyukája hogy menjünk vacsizni... a többiek elindultak kezetmosni de én kicsit elbambultam s nem szöktem rögtön fel... a srác is valamiért nem ment ki, aztán mikor észrevettem hogy a többiek nincsenek ott ránéztem a srácra, ő meg rám s néztük hosszan egymást... aztán felállt s odajött hozzám, leült mellém... megint néztünk egymást pár percig éééés akkor... megcsókolt... az volt életem első csókja...:) kb. 5 percig csókolóztunk (nem folyamatosan) s akkor a barátnőm benyitott hogy hol vagyunk de amikor látta hogy mit csinálunk rámnézett... én elvörösödve vigyorogtam erre becsukta az ajtót... aztán lementünk és ők ezen szórakoztak én meg vérvörösen hallgattam aztán amikor végre megszólaltam mondtam hogy nekem legalább jól indul az év :D


hát szerintem egy szép élmény mert a scráccal, habár szakítottunk, azóta is jóban vagyok és ezt a szilvesztert sosem felejtem el :)


ja amúgy 13 voltam és most 14 vagyok:D


köszi mindenkinek aki végigolvasta :)

2011. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nekem nagyon tetszik a történeted. :) Eddig az egyik legszebb sztori amit olvastam és nagyon át hatott.


Az én legromantikusabb randim az volt hogy a lánnyal feküdtünk egy tavacskánál és néztük egymást, nagyon jól éreztük magunkat. Akkor adtam volna neki az első csókot, de sajna el utasitotta, mert elsiettem. Azóta is szeretjük egymást és most távkapcsolatban vagyunk.

2012. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!