Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyen az elsőnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen az elsőnél?

Figyelt kérdés

Első csók?

Ne azt írjátok hogy hogyan, hanem hogy mi játszódik le az ember fejében.

Mire készüljek?

Honnan tudom ha rosszul csókolok?

A lány már mondogatja h csókoljam meg(neten), de élőben félénk. Komolyan gondolja?

És ha igen, akk élőben nem lehet h megsértődik?


2011. febr. 26. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

1: mi játszódik le az ember fejében?


Ha SZERELEMBŐL, nem "buliból" csókolózol, akor brutálisan jó érzés, olyan mint ha megállna az idő, a környezeted eltűnik, olyan mint ha csak ez a pillanat lenne és sosem érne véget..:)


2: Mire készüljek?


Jó eséllyel elsőt elbénázod (mint mindenki), de ha a csaj is kezdő még, nem fogja zavarni.


3: Honnan tudom ha rosszul csókolok?


Ha a nyelved nem középen van, hanem valamelyikőtök szájában, az a rossz..:D (+ látsd 2. pont..)


Hogy csókolod meg neten?? (mmo rpg ???) Biztos komolyan gondolja, ha mondja, csak kicsit félénk :), csinálj úgy mint ha tapasztalt lennél ilyen téren + jó adag önbizalom és minden menni fog :D

2011. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nektek milyen volt az első?
2011. febr. 26. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet leírni.Nagyon jó érzés kellemes bizsergető stb. kb olyan érzés"IGEN! EZAZ! MEGCSINÁLTAM! Köszönöm istenem.Add ,hogy örökre így maradjunk" szemet becsuk odahajol ,ha érzed ,hogy ott van akkor cupp rá.Szerintem ha félénk is akkor is mehet a csók.Szerintem az azt jelenti ,hogy valami alakul.
2011. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is félénk vagyok, már szeretném tudni h milyen érzés, de nehéz rászánnom magam:S
2011. febr. 26. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!